143 Lijn
Lelystad - Kampen
EBS
EBS 143 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 143 (Dronten) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Lelystad, Station Centrum en het eindpunt is Dronten, Station.
Kies een van onderstaande bus 143 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dronten (24 haltes)
Lelystad, Station Centrum
Lelystad, Ziekenhuis
Lelystad, Gorsbrug
Lelystad, Geulbrug
Lelystad, Oostrandbrug
Lelystad, Oostranddreef
Lelystad, Crematorium
Lelystad, Pekstraat
Lelystad, Kwikstraat
Lelystad, Steenstraat
Lelystad, Edelhertweg
Lelystad, Proefstation
Lelystad, Klokbekerweg
Swifterbant, Vuursteenweg
Swifterbant, Rivierduinweg
Swifterbant, De Lange Streek
Swifterbant, Bloemenwijk
Swifterbant, Industrieweg
Swifterbant, Tarpanweg
Swifterbant, Elandweg
Dronten, Rendierweg
Dronten, Het Spaarne
Dronten, Beiersgulden
Dronten, Station
143 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 143?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 143 om 07:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 143?
Op zondag gaat de laatste bus 143 om 17:20..
Wanneer komt bus 143 aan?
Wanneer komt de Lelystad - Kampen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lelystad - Kampen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 143 (Dronten) bus tarief?
Het Lelystad - Kampen (Dronten) bus tarief is €1.07 - €4.82.
Is er een 143 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 143 bus station te bekijken.
Bus 143 dienstregeling
143 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:20 - 21:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 19:20 - 21:20 | 60 |
di. | 19:20 - 21:20 | 60 |
wo. | 19:20 - 21:20 | 60 |
do. | 19:20 - 21:20 | 60 |
vr. | 19:20 - 21:20 | 60 |
za. | 07:20 - 19:20 | 60 |
zo. | 09:20 - 17:20 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 143 (van Lelystad, Station Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 143 (Dronten) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
143 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 143 (Dronten) ligt tussen €1.07 en €4.82. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
143 (EBS)
De eerste stop van de 143 bus-route is Lelystad, Station Centrum en de laatste halte is Dronten, Station. 143 (Dronten) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 143 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 143 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 143 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 143 Realtime bus Tracker
Volg lijn 143 (Dronten) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 143 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 143, in Netherlands.
143 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 166 - Raalte - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 199 - Elburg - Zwolle/ Dienstregeling
- 619 - Apeldoorn De Maten - Eerbeek/ Dienstregeling
- 142 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Noord via Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 825 - Spijkenisse via Schiedam - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 657 - Barneveld - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 801 - Zaanse Schans - Amsterdam Centraal/ Dienstregeling
- 654 - Ermelo - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 602 - Epe - Zwolle Deltion Campus/ Dienstregeling
- 37 - Den Haag Leyenburg - Delft/ Dienstregeling
- 70 - Zwartsluis - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 10 - Station via Malkenschoten - Station/ Dienstregeling
- 144 - Harderwijk - Zeewolde/ Dienstregeling
- 455 - 's-Gravenzande - Naaldwijk - Delft - Zoetermeer/ Dienstregeling
- 658 - Nunspeet - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 504 - Eerbeek - Zutphen/ Dienstregeling
- 204 - Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling