1 Lijn
Brugge Station Perron B1
De Lijn
De Lijn 1 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 1 (Brugge Station Perron B1) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Sint-Kruis Kerk en het eindpunt is Brugge Station Perron B1.
Bus 1 vertrekt volgende week eens per dag om 19:48 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 1 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Brugge Station Perron B1 (12 haltes)
Sint-Kruis Kerk
Sint-Kruis Brugse Metten
Brugge Kruispoort (Langestraat)
Brugge Koopmansstraat
Brugge Molenbrug
Brugge Stadsschouwburg Perron 2
Brugge Vlamingdam
Brugge Ezelpoort
Brugge Beenhouwersstraat
Brugge Hoefijzer
Brugge 'T Zand Perron B1
Brugge Station Perron B1
1 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 1?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 1 om 19:29
Hoe laat vertrekt de laatste bus 1?
Op zaterdag gaat de laatste bus 1 om 19:29..
Wanneer komt bus 1 aan?
Wanneer komt de Brugge Station Perron B1 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brugge Station Perron B1 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 1 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 1 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 1 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 1 bus station te bekijken.
Bus 1 dienstregeling
1 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 19:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 19:48 | Enkel vertrek |
di. | 19:48 | Enkel vertrek |
wo. | 19:48 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 19:48 | Enkel vertrek |
za. | 19:29 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 1 (van Sint-Kruis Kerk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 1 (Brugge Station Perron B1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
1 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 1 (Brugge Station Perron B1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
1 (De Lijn)
De eerste stop van de 1 bus-route is Sint-Kruis Kerk en de laatste halte is Brugge Station Perron B1. 1 (Brugge Station Perron B1) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 1 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 11 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 1 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 1 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 1 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 1 (Brugge Station Perron B1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 1 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 1, in Belgique.
1 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 5 - Kortrijk Station - Heule Zuidstraat/ Dienstregeling
- 311 - Brugge-Zerkegem-Bekegem-Westkerke-Gistel/ Dienstregeling
- 406 - Zandhoven - scholen Malle via Halle/ Dienstregeling
- 1 - Dendermonde Station - Ziekenhuis - Station/ Dienstregeling
- 212 - Snelbus Brussel - Asse - Aalst/ Dienstregeling
- 730 - Brasschaat De Golf - Ekeren - Antwerpen/ Dienstregeling
- 613 - Marktbus Goetsenhoven - Tienen/ Dienstregeling
- 358 - Beringen-Mijn - Genenbos - Lummen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 258 - Boom - Willebroek - Tisselt/ Dienstregeling
- 85 - Waregem - Vichte - Anzegem - Avelgem/ Dienstregeling
- 490 - Turnhout - Kasterlee - Geel/ Dienstregeling
- 636 - Maaseik - Eisden - Lanaken/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 277 - Stokkem - Meeswijk - Eisden - As - Genk/ Dienstregeling
- 2 - Turnhout Markt - Station - Parkwijk - Den Brand/ Dienstregeling
- 908 - Kanne - Riemst - Kleine Spouwen - Bilzen/ Dienstregeling
- 511 - Mechelen - Heist-op-den-Berg - Herentals/ Dienstregeling
- 518 - Grimbergen - Humbeek - Nieuwenrode - Londerzeel/ Dienstregeling
- 907 - Bilzen - Kleine Spouwen - Riemst/ Dienstregeling