10 Lijn
Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 10 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 10 (Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle) heeft in totaal 48 haltes. Het beginpunt is Liege Gare Léopold en het eindpunt is Romsee Rue Général De Gaulle.
Kies een van onderstaande bus 10 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle (48 haltes)
Liege Gare Léopold
Liege Eglise St-Pholien
Liege Monument Tchantchès
Liege Place Delcour
Liege Pont D'Amercoeur
Liege Eglise St-Remacle
Liege Cornillon
Bressoux Rue Lamarche
Bressoux Place Cardinal Mercier
Bressoux Rue Des Fusillés
Bressoux Robermont Cimetière
Grivegnee Rue Fraischamps
Grivegnee Rue N. Spiroux
Grivegnee Arrêt Defrère
Bressoux Dépôt "Allée H"
Grivegnee Arrêt Defrère
Bois-De-Breux Gare
Bois-De-Breux Arrêt Remy
Bois-De-Breux Viaduc
Beyne-Heusay Fayenbois
Beyne-Heusay Arrêt Sion
Beyne-Heusay Homvent
Beyne-Heusay Maison Communale
Beyne-Heusay Avenue De La Gare
Beyne-Heusay Arrêt Petit
Beyne-Heusay Usine Balteau
Fleron Rue J. Prévôt
Fleron Rue De Romsée
Fleron Rue Lapierre
Fleron Terminus
Fleron Maison Communale
Fleron Ecoles
Fleron Place du Wérixhet
Fleron Cimetière
Fleron Carrefour Paix-Europe
Fleron Cité du Fort
Fleron Rue Lapierre
Fleron Rue du Sanatorium
Fleron Rue Chantraine
Magnee Bottin
Magnee Place De L'Etang
Magnee Bottin
Romsee Passage À Niveau
Romsee Vandervelde
Romsee Leclercq
Romsee Eglise
Romsee Rue J. Merlot
Romsee Rue Général De Gaulle
10 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 10?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 10 om 05:41
Hoe laat vertrekt de laatste bus 10?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 10 om 23:35..
Wanneer komt bus 10 aan?
Wanneer komt de Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 10 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 10 bus station te bekijken.
Bus 10 dienstregeling
10 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:41 - 23:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:41 - 23:35 | 15 - 44 |
di. | 05:41 - 23:35 | 15 - 44 |
wo. | 05:41 - 23:35 | 15 - 44 |
do. | 05:41 - 23:35 | 15 - 44 |
vr. | 05:41 - 23:35 | 15 - 44 |
za. | 06:45 - 23:35 | 24 - 48 |
zo. | 07:15 - 23:35 | 25 - 45 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 10 (van Liege Gare Léopold), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 10 (Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
10 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 10 (Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
10 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 10 bus-route is Liege Gare Léopold en de laatste halte is Romsee Rue Général De Gaulle. 10 (Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 10 heeft 48 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 10 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 10 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 10 Realtime bus Tracker
Volg lijn 10 (Liege Gare Léopold→Romsee Rue Général De Gaulle) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 10 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 10, in Belgique.
10 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 10 - Fleron Terminus→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 10 - Fleron Cité du Fort→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 10 - Romsee Rue Général De Gaulle→Grivegnee Arrêt Defrère / Dienstregeling
- 10 - Liege Gare Léopold→Fleron Cité du Fort / Dienstregeling
- 10 - Liege Gare Léopold→Fleron Terminus / Dienstregeling
- 10 - Romsee Rue Général De Gaulle→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 694 - Ramelot - Scry - Nandrin - Fraiture - Tinlot/ Dienstregeling
- 388 - Verviers - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 83 - Liège - Bierset - Hannut/ Dienstregeling
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 17 - Guillemins - Bressoux - Droixhe - Marché Couvert/ Dienstregeling
- 753 - Stavelot - Trois-Ponts - Wanne/ Dienstregeling
- 711 - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 65 - Liège - Aywaille - Remouchamps/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 50 - Herstal - Vivegnis - Haccourt - Visé/ Dienstregeling
- 748 - Sourbrodt - Waimes - St.Vith/ Dienstregeling
- 288 - Verviers - Wegnez - Pepinster - Soiron/ Dienstregeling
- 13 - Gare Léopold - Grivegnée - Belleflamme - Malvaux/ Dienstregeling
- 848 - St-Vith - Aldringen - Gouvy/ Dienstregeling
- 1 - Coronmeuse - République Française - Guillemins/ Dienstregeling
- 16 - Glons / Emael - Bassenge - Visé/ Dienstregeling
- 744 - Spa - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 147 - Waremme - Oreye/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling