104 Lijn
Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer
EBS
EBS 104 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 104 (Purmerend De Purmer) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4) en het eindpunt is Purmerend, Korenstraat.
Kies een van onderstaande bus 104 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Purmerend De Purmer (22 haltes)
Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
Schouw, Splitsing
Watergang, De Dollard
Watergang, Watergang
Ilpendam, Jaagweg
Ilpendam, Ilpendam
Purmerend, Fonteinkruid
Purmerend, Lepelblad
Purmerend, Dijckscampenlaan
Purmerend, Bovenlandsestraat
Purmerend, Mergelland
Purmerend, Delfland
Purmerend, Salland
Purmerend, Slotermeer
Purmerend, Tilburyplein
Purmerend, Hoefsmidpad
Purmerend, Wijkcentrum
Purmerend, Gildeplein
Purmerend, Zichthof
Purmerend, De Graeffweg
Purmerend, Boekweitstraat
Purmerend, Korenstraat
104 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 104?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 104 om 05:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 104?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 104 om 00:49..
Wanneer komt bus 104 aan?
Wanneer komt de Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 104 (Purmerend De Purmer) bus tarief?
Het Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer (Purmerend De Purmer) bus tarief is €1.06 - €3.39.
Is er een 104 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 104 bus station te bekijken.
Bus 104 dienstregeling
104 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:20 - 00:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:20 - 00:49 | 15 - 30 |
di. | 05:20 - 00:49 | 15 - 30 |
wo. | 05:20 - 00:49 | 15 - 30 |
do. | 05:20 - 00:49 | 15 - 30 |
vr. | 05:20 - 00:49 | 15 - 30 |
za. | 07:19 - 00:49 | 30 |
zo. | 07:19 - 00:49 | 30 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 104 (van Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 104 (Purmerend De Purmer) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
104 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 104 (Purmerend De Purmer) ligt tussen €1.06 en €3.39. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
104 (EBS)
De eerste stop van de 104 bus-route is Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4) en de laatste halte is Purmerend, Korenstraat. 104 (Purmerend De Purmer) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 104 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 104 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 104 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 104 Realtime bus Tracker
Volg lijn 104 (Purmerend De Purmer) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 104 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 104, in Netherlands.
104 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 685 - Nunspeet - Kampen SG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 414 - Krommeniedijk via Wormerveer - Oostknollendam/ Dienstregeling
- N06 - Amsterdam Centraal - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 515 - Leuvenheim - Zutphen/ Dienstregeling
- 45 - Den Haag Centraal - Leidschendam - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 664 - Lemelerveld - Zwolle Rieteweg/ Dienstregeling
- 391 - Zaandam Zaanse Schans - Amsterdam Noorderpark/ Dienstregeling
- 308 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Weidevenne/ Dienstregeling
- 43 - Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 508 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 7 - Station via Kloosterlanden - Station/ Dienstregeling
- 395 - Amsterdam Sloterdijk - Zaandam ZMC/ Dienstregeling
- 15 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 2 - Platvoet - Station/ Dienstregeling
- 601 - Apeldoorn - Zwolle Deltion Campus/ Dienstregeling
- 629 - Dedemsvaart - Hardenberg/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling
- 675 - Kuinre - Emmeloord Begraafplaats/ Dienstregeling
- 598 - Bruinehaar - Hardenberg/ Dienstregeling
- 16 - Station - Woudhuis/ Dienstregeling