קו 11
גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגן הדסים/שדרות בית הלל ומסתיים במוריה/הרמב''ם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם (31 תחנות)
גן הדסים/שדרות בית הלל
כיכר בית הלל/שדרות בית שמאי
גן משחקים/שדרות בית שמאי
בית הכנסת קרלין
שד' בית שמאי/אור אלחנן
שד' בית שמאי/שערי תשובה
ת''ת אבי עזרי
שערי תשובה א
שערי תשובה
שערי תשובה/חזון דוד
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף/מרומי שדה
גן ילדים/מסילת יוסף
מסילת יוסף/חת''ם סופר
חפץ חיים/נתיבות המשפט
חפץ חיים/נודע ביהודה
שדרות בית הלל/שדרות אביי ורבא
בי''ס ויז'ניץ/שדרות אביי ורבא
יהודה הנשיא א
ישיבת נזר/רבי יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ג
יהודה הנשיא ד
שד. יחזקאל/רב ושמואל
מכבי אש/שדרות יחזקאל
שדרות יחזקאל/דרך קרית ספר
שדרות בית הלל/ יציאה מהעיר
מוריה/התירוש
הרמב''ם/התבור
מוריה/הרמב''ם
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11
קו 11 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 16:30 | 60 |
ש׳ | 22:05 - 23:05 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ גן הדסים/שדרות בית הלל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
11 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 11 היא גן הדסים/שדרות בית הלל והתחנה האחרונה היא מוריה/הרמב''ם.
קו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל
11 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים