111 Lijn
Zaandam via Amsterdam Noord - Marken
EBS
EBS 111 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 111 (Zaandam Via Oostzaan) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Amsterdam, Station Noord en het eindpunt is Zaandam, Station.
Kies een van onderstaande bus 111 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zaandam Via Oostzaan (26 haltes)
Amsterdam, Station Noord
Oosterlengte
Amsterdam, Kadoelenpad
Amsterdam, Vorticellaweg
Amsterdam, P. A. Van Heijningestraat
Amsterdam, Lange Vonder
Amsterdam, Zuideinde/Molenaarsweg
Amsterdam, Zuideinde/Viaduct
Oostzaan, Bombraakpad
Oostzaan, Kolksloot
Oostzaan, De Kolk
Oostzaan, Lisweg
Oostzaan, De Kunstgreep
Oostzaan, De Dors
Oostzaan, Ambacht
Zaandam, Weerpad/Wachterstraat
Zaandam, De Vlinder
Zaandam, Uitvaartcentrum
Zaandam, Vijfhoek
Zaandam, Morgensterstraat
Zaandam, Walraven Van Hallstraat
Zaandam, Het Mennistenerf
Zaandam, Peperstraat
Zaandam, Gedempte Gracht
Zaandam, Vinkenstraat
Zaandam, Station
111 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 111?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 111 om 06:42
Hoe laat vertrekt de laatste bus 111?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 111 om 15:27..
Wanneer komt bus 111 aan?
Wanneer komt de Zaandam via Amsterdam Noord - Marken Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zaandam via Amsterdam Noord - Marken Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 111 (Zaandam Via Oostzaan) bus tarief?
Het Zaandam via Amsterdam Noord - Marken (Zaandam Via Oostzaan) bus tarief is €1.06 - €2.93.
Is er een 111 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 111 bus station te bekijken.
Bus 111 dienstregeling
111 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:42 - 15:27
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 06:42 - 15:27 | 30 |
wo. | 06:42 - 15:27 | 30 |
do. | 06:42 - 15:27 | 30 |
vr. | 06:42 - 15:27 | 30 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 111 (van Amsterdam, Station Noord), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 111 (Zaandam Via Oostzaan) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
111 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 111 (Zaandam Via Oostzaan) ligt tussen €1.06 en €2.93. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
111 (EBS)
De eerste stop van de 111 bus-route is Amsterdam, Station Noord en de laatste halte is Zaandam, Station. 111 (Zaandam Via Oostzaan) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 111 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 38 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 111 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 111 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 111 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 111 (Zaandam Via Oostzaan) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 111 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 111, in Netherlands.
111 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- N07 - Amsterdam Centraal - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 37 - Den Haag Leyenburg - Delft/ Dienstregeling
- 660 - Deventer - Holten Scholengem./ Dienstregeling
- 501 - Garderen - Horst/ Dienstregeling
- 826 - Schiedam - Maassluis - Honselersdijk - Naaldwijk/ Dienstregeling
- 105 - Hellevoetsluis via Rozenburg - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 653 - Renkum - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 675 - Kuinre - Emmeloord Begraafplaats/ Dienstregeling
- 673 - Hoogeveen - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 591 - Nieuwleusen - Dalfsen/ Dienstregeling
- 395 - Amsterdam Sloterdijk - Zaandam ZMC/ Dienstregeling
- 1 - Station - Frankrijk/ Dienstregeling
- 210 - Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle/ Dienstregeling
- 15 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 64 - Station Delft - Voorhof - Tanthof/ Dienstregeling
- 11 - Station - Gelre Ziekenhuis/ Dienstregeling
- 6 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- 629 - Dedemsvaart - Hardenberg/ Dienstregeling