116 Lijn
Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 116 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) heeft in totaal 44 haltes. Het beginpunt is Braine-Le-Comte Gare - Quai 1 en het eindpunt is Tubize Gare.
Kies een van onderstaande bus 116 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2 (44 haltes)
Braine-Le-Comte Gare - Quai 1
Braine-Le-Comte Rue De Serbie
Braine-Le-Comte Ecoles
Braine-Le-Comte Place
Braine-Le-Comte Lion Noir
Braine-Le-Comte Barrière D'Enghien
Braine-Le-Comte Prestremont
Braine-Le-Comte Chemin Royal
Hennuyeres Flament
Hennuyeres La Ferme
Quenast La Genette
Quenast Cité Germinal
Quenast Les Buts
Quenast Le Gobard (Rue Zaman)
Rebecq Rafeira
Rebecq Gare
Rebecq Rue Haute
Rebecq Chemin Bouvette
Rebecq Rognon
Rebecq Pont De Cabecq
Rebecq Blocus
Rebecq Rastadt
Rebecq Victory
Rebecq Rue De La Chapelle
Rebecq Montgras
Rebecq Clos De L'Eau
Quenast Breda
Quenast Bois De Thiembecq
Quenast Le Croly
Quenast Eglise
Quenast Place
Quenast Rue De La Station
Quenast Postes
Quenast Chemin Bloquiau
Quenast Vélodrome
Tubize Au Renard
Tubize Botman
Tubize Cimetière
Tubize Bloc Scolaire
Tubize Monument
Tubize Rue De L'Industrie
Tubize Place
Tubize Mur Fabelta
Tubize Gare
116 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 116?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 116 om 05:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 116?
Op zondag gaat de laatste bus 116 om 19:31..
Wanneer komt bus 116 aan?
Wanneer komt de Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) bus tarief?
Het Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2 Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) bus tarief is ongeveer €5.00.
Rijdt TEC Brabant Wallon's 116 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 116 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 116 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 116 bus station te bekijken.
Bus 116 dienstregeling
116 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:23 - 20:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:23 - 20:33 | 20 - 71 |
di. | 05:23 - 20:33 | 20 - 71 |
wo. | 05:23 - 20:33 | 20 - 71 |
do. | 05:23 - 20:33 | 20 - 71 |
vr. | 05:23 - 20:33 | 20 - 71 |
za. | 07:31 - 21:31 | 120 |
zo. | 07:31 - 19:31 | 240 |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 116 (van Braine-Le-Comte Gare - Quai 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
116 lijn bus tarief
De ritprijs voor TEC Brabant Wallon 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) is ongeveer €5.00. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van TEC Brabant Wallon, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van TEC Brabant Wallon.
116 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 116 bus-route is Braine-Le-Comte Gare - Quai 1 en de laatste halte is Tubize Gare. 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 116 heeft 44 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 116 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 116 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 116 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 116 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 1→Tubize Gare - Quai 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 116 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 116, in Belgique.
116 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 116 - Halle Station - Perron 8→Rebecq Gare / Dienstregeling
- 116 - Halle Station - Perron 8→Tubize Gare - Quai 3 / Dienstregeling
- 116 - Quenast Cité Germinal→Tubize Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 116 - Rebecq Clos De L'Eau→Rebecq Gare / Dienstregeling
- 116 - Rebecq Gare→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
- 116 - Rebecq Gare→Quenast Place / Dienstregeling
- 116 - Rebecq Gare→Tubize Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 116 - Soignies Gare→Tubize Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 116 - Tubize Gare - Quai 2→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
- 116 - Tubize Gare - Quai 3→Braine-Le-Comte Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 116 - Tubize Gare - Quai 3→Rebecq Gare / Dienstregeling
- 116 - Tubize Gare - Quai 3→Soignies Gare / Dienstregeling
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 57 - Braine-l'Alleud - La Hulpe/ Dienstregeling
- 123 - Bruxelles/Brussel (Midi) - Argentueil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- W - Bruxelles/Brussel - Waterloo - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- E12 - Louvain-la-Neuve - Wavre - Woluwe (Express)/ Dienstregeling
- 75 - Braine-l'Alleud - Chenois - Waterloo/ Dienstregeling
- 52 - Gembloux - Chastre - Louvain-la-Neuve/ Dienstregeling
- 34 - Chastre - Walhain - Mont-Saint-Guibert - LLN/ Dienstregeling
- 339 - Hannut - Tienen/ Dienstregeling
- 121 - Alsemberg - Argenteuil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 26 - Jodoigne - Ezemaal/ Dienstregeling
- 823 - Jodoigne - Eghezée/ Dienstregeling
- 51 - Villers-la-Ville - St-Géry - Mont-St-Guibert - LLN/ Dienstregeling
- 31 - Ottignies - Louvain-la-Neuve - Bruyères/ Dienstregeling
- 29 - Lasne - Céroux-Mousty - Ottignies/ Dienstregeling
- 204 - Proxibus de Grez-Doiceau/ Dienstregeling
- 18 - Leuven - Hamme-Mille - Jodoigne/ Dienstregeling
- 77 - Baulers - Nivelles (Gare) - Shopping/ Dienstregeling
- 72 - Baulers - Nivelles - Manage/ Dienstregeling
- E3 - Braine-l'Alleud - Genappe - LLN (Express)/ Dienstregeling
- 366 - Court-St-Etienne - Rixensart - Ixelles/Elsene/ Dienstregeling