11D Lijn
Proxibus de Nassogne
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 11D bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 11D (Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or) heeft in totaal 54 haltes. Het beginpunt is Nassogne Place Communale en het eindpunt is Marche Avenue De La Toison D'Or.
Bus 11D vertrekt volgende week eens per dag om 12:30 en rijdt op: maandag, dinsdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 11D haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or (54 haltes)
Nassogne Place Communale
Nassogne Nanfurnal
Masbourg Centre
Masbourg Eglise
Lesterny 4 Chemins
Lesterny Fontaine
Lesterny Centre
Lesterny Haie Madame
Forrieres Rue De Lesterny
Forrieres Saint-Martin
Forrieres Gare
Forrieres Carrefour
Forrieres La Chavée
Forrieres Route D'Ambly
Ambly Chemin Entre 2 Bancs
Ambly Monument
Ambly 4 Chemins
Nassogne La Pépinette
Nassogne Place Communale
Nassogne Rue De Coumont
Grune Route De Nassogne
Grune Eglise
Grune Route De Bande
Bande N4 - Carrefour
Grune Rue du Moulin
Harsin Fontaine Blanche
Harsin Camping
Harsin Centre
Harsin Rue De Jemeppe
Hargimont Carrières
Hargimont Jemeppe
Marloie Rue Des Sinistrés
Marloie Eglise
Marloie Gare - Quai 5
Marloie Dépôt Tec
Marloie Point du Jour
Marloie MA Campagne
Marche Pirire
Marche Maison Médicale
Marche Clinique
Marche Maison Médicale
Marche Inst Des Pères Franciscains
Marche Palais De Justice
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
Marche Pont N4
Marche Pont N4
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
Marche Boulevard du Nord
Marche Porte Basse
Marche Route De Liège
Marche Route De Liège
Marche Porte Basse
Marche Place De L'Etang
Marche Avenue De La Toison D'Or
11D FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 11D?
Op maandag rijdt de eerste bus 11D om 08:30
Hoe laat vertrekt de laatste bus 11D?
Op maandag, dinsdag, vrijdag gaat de laatste bus 11D om 12:30..
Wanneer komt bus 11D aan?
Wanneer komt de Proxibus de Nassogne Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Proxibus de Nassogne Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 11D bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 11D bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 11D bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 11D bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg 11D bus Routekaart - Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or
Bus 11D dienstregeling
11D bus route actief op maandag, dinsdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 12:30
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:30 - 12:30 | 240 |
di. | 12:30 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 12:30 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 11D (van Nassogne Place Communale), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 11D (Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
11D lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 11D (Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
11D (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 11D bus-route is Nassogne Place Communale en de laatste halte is Marche Avenue De La Toison D'Or. 11D (Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or) is operationeel op maandag, dinsdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 11D heeft 54 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 62 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 11D bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 11D bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 11D Realtime Bus Tracker
Volg lijn 11D (Nassogne Place Communale→Marche Avenue De La Toison D'Or) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 11D bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 11D, in Belgique.
11D - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 11D - Marche Pirire→Lesterny Centre / Dienstregeling
- 11D - Marche Pirire→Nassogne Place Communale / Dienstregeling
- 11D - Masbourg Centre→Rochefort Carrefour Rte Vers Dinant / Dienstregeling
- 11D - Nassogne Château D'Eau→Nassogne Château D'Eau / Dienstregeling
- 11D - Nassogne Château D'Eau→Nassogne Place Communale / Dienstregeling
- 11D - Nassogne Place Communale→Nassogne Château D'Eau / Dienstregeling
- 11D - Nassogne Place Communale→Nassogne Place Communale / Dienstregeling
- 11D - Nassogne Place Communale→Rochefort Carrefour Rte Vers Dinant / Dienstregeling
- 11D - Rochefort Carrefour Rte Vers Dinant→Nassogne Place Communale / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- C - Arlon - Semois (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 47 - Ciney - Custinne (Ver)/ Dienstregeling
- 721 - Musson - Athus - Differt/ Dienstregeling
- 163A - Bertrix - Muno - Lambermont/ Dienstregeling
- 78/1 - Circuit scolaire de Bertrix (Ecole Spéciale)/ Dienstregeling
- 14/4 - Houffalize - Hébronval - Manhay/ Dienstregeling
- 853 - Floreffe - Jemeppe-sur-Sambre - Spy/ Dienstregeling
- 137 - La Roche - Hodister - Rendeux/ Dienstregeling
- 24 - Namur (Gare) - Daussoulx/ Dienstregeling
- 66 - Namur - Gesves - Ciney/ Dienstregeling
- 16 - Virton - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 60/2 - Pesche - Couvin - Le Mesnil/ Dienstregeling
- 34 - Namur - Profondeville - Dinant/ Dienstregeling
- 213 - Messancy - Hondelange - Arlon/ Dienstregeling
- 14/3 - Manhay - Lierneux/ Dienstregeling
- 162A2 - Marloie - Heure - Noiseux/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 51 - Amberloup - Saint-Hubert - Libramont/ Dienstregeling
- E80 - Havelange - Hamois - Ciney - Dinant/ Dienstregeling
- 7 - Namur (Gare) - Bouge (Sainte-Rita)/ Dienstregeling