13/2 Lijn
La Roche Athénée→Hampteau Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 13/2 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 13/2 (La Roche Athénée→Hampteau Eglise) heeft in totaal 60 haltes. Het beginpunt is La Roche Athénée en het eindpunt is Hampteau Eglise.
Bus 13/2 vertrekt volgende week eens per dag om 16:25 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 13/2 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: La Roche Athénée→Hampteau Eglise (60 haltes)
La Roche Athénée
La Roche Quai du Gravier
La Roche Quai De L'Ourthe
La Roche La Claire Fontaine
La Roche Cosmopolite
Vecpre Queue De Vache
Vecpre Bois du Ry
Jupille Route De Vecpré
Jupille Chanteclair
Warizy Ecole
Warizy Eglise
Hodister Champ Le Houtte
Hodister Maison Loncin
Genes 4 Bras
Genes Rue Saint-Isidore
Genes Eglise
Genes Petit Pierri
Halleux Ecole
Halleux Ecole
Halleux Route De Petit-Halleux
Petit-Halleux Centre
Petit-Halleux Route De Halleux
Racelle Route De Petit-Halleux
Hodister Racelle
Hodister Racelle 1
Genes 4 Bras
Lignieres Route De La Roche
Lignieres 4 Bras
Lignieres Chovaimont
Cheoux Rue De La Noblesse
Cheoux Eglise
Cheoux Rue du Pays De Liège 18
Cheoux Rue du Pays De Liège 8
Rendeux Haut Carrefour Rue De Chetenne
Rendeux Haut Route De Marche
Rendeux Haut Eglise
Rendeux Haut Maison Communale
Rendeux Haut Ecole Communale
Ronzon Grand Route
Ronzon Hamba
Marcourt Pont
Marcourt Poste
Marcourt Camping
Marcouray Eglise
Bois D'Arlogne Village De Vacances
Devantave Eglise
Amonines Carrefour Route De Beffe
Magoster Chapelle
Beffe Eglise
Beffe Eglise
Beffe Chapelle
Beffe Rue De L'Eglise
Trinal Route De Soy
Trinal Centre
Melines Route De Werpin
Werpin Rue Des Monts
Werpin Eglise
Werpin Route D'Hampteau
Hampteau Route De Werpin
Hampteau Eglise
13/2 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 13/2?
Op woensdag rijdt de eerste bus 13/2 om 12:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 13/2?
Op woensdag gaat de laatste bus 13/2 om 12:26..
Wanneer komt bus 13/2 aan?
Wanneer komt de La Roche Athénée→Hampteau Eglise Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de La Roche Athénée→Hampteau Eglise Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 13/2 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 13/2 bus station te bekijken.
Bus 13/2 dienstregeling
13/2 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 16:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:25 | Enkel vertrek |
di. | 16:25 | Enkel vertrek |
wo. | 12:26 | Enkel vertrek |
do. | 16:25 | Enkel vertrek |
vr. | 16:25 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 13/2 (van La Roche Athénée), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 13/2 (La Roche Athénée→Hampteau Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
13/2 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 13/2 (La Roche Athénée→Hampteau Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
13/2 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 13/2 bus-route is La Roche Athénée en de laatste halte is Hampteau Eglise. 13/2 (La Roche Athénée→Hampteau Eglise) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 13/2 heeft 60 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 87 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 13/2 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 13/2 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 13/2 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 13/2 (La Roche Athénée→Hampteau Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 13/2 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 13/2, in Belgique.
13/2 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 77/3 - Circuit scolaire de Libramont (Serpont)/ Dienstregeling
- 12 - Namur - Huy/ Dienstregeling
- E69 - Liège - Bastogne - Arlon/ Dienstregeling
- 29 - Heinstert - Arlon/ Dienstregeling
- 722 - Bascharage - Differt/ Dienstregeling
- 17/3 - Mabompré - Vellereux et Compogne/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 420 - Aye - Jemelle - Nassogne/ Dienstregeling
- 91 - Boucle Urbaine de Waha/ Dienstregeling
- 11D - Proxibus de Nassogne/ Dienstregeling
- 126B - Ciney - Havelange/ Dienstregeling
- 18/2 - Hallonru - Cherain/ Dienstregeling
- 43 - Bohan - Alle - Menuchenet/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 92/1 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 54 - Namur (Gare) - Saint-Servais - Belgrade/ Dienstregeling
- 51 - Amberloup - Saint-Hubert - Libramont/ Dienstregeling
- 39 - Musson - Ruette - Virton/ Dienstregeling
- 8B - Bouillon - Menuchenet/ Dienstregeling