קו 15
מסוף פוריידיס←פוריידיס 14
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פוריידיס ומסתיים בפוריידיס 14.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף פוריידיס←פוריידיס 14 (19 תחנות)
מסוף פוריידיס
פוריידיס 16
פוריידיס 15
מסגד צפוני
בי''ס מקיף
גני ילדים
פוריידיס 7
פוריידיס 8
בית עלמין פוריידיס
תיכון מקיף חדש
פוריידיס 10
בית ספר אל פארוק החדש
מסגד אל פרדאוס
גבעת פוריידיס ג
גבעת פוריידיס ב
פוריידיס 18
תיכון מקיף
מסגד צפוני
פוריידיס 14
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו מסוף פוריידיס←פוריידיס 14 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף פוריידיס←פוריידיס 14 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף פוריידיס←פוריידיס 14 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:55 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 23:05 | 30 - 40 |
ב׳ | 05:55 - 23:05 | 30 - 40 |
ג׳ | 05:55 - 23:05 | 30 - 40 |
ד׳ | 05:55 - 23:05 | 30 - 40 |
ה׳ | 05:55 - 23:05 | 30 - 40 |
ו׳ | 05:55 - 16:45 | 30 - 40 |
ש׳ | 09:40 - 22:00 | 80 - 100 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ מסוף פוריידיס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
15 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 15 היא מסוף פוריידיס והתחנה האחרונה היא פוריידיס 14.
קו 15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (מסוף פוריידיס←פוריידיס 14) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
15 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים