154A Lijn
Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 154A bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Dinant Gare en het eindpunt is Hastiere-Lavaux Eglise.
Bus 154A vertrekt volgende week eens per dag om 13:13 en rijdt op: woensdag.
Kies een van onderstaande bus 154A haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise (12 haltes)
Dinant Gare
Dinant Polyclinique
Dinant Neffe
Dinant Charlemagne
Dinant Pont D'Anseremme
Waulsort Moniat
Waulsort Château De Freyr
Waulsort Les Pauquis
Waulsort La Pergola
Waulsort Ecluse
Waulsort Camping
Hastiere-Lavaux Eglise
154A FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 154A?
Op woensdag rijdt de eerste bus 154A om 13:13
Hoe laat vertrekt de laatste bus 154A?
Op woensdag gaat de laatste bus 154A om 13:13..
Wanneer komt bus 154A aan?
Wanneer komt de Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 154A bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 154A bus station te bekijken.
Bus 154A dienstregeling
154A bus route actief op woensdag. Reguliere diensturen: 13:13
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 13:13 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 154A (van Dinant Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
154A lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
154A (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 154A bus-route is Dinant Gare en de laatste halte is Hastiere-Lavaux Eglise. 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise) is operationeel op woensdag.
Aanvullende informatie: 154A heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 154A bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 154A bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 154A Realtime bus Tracker
Volg lijn 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 154A bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 154A, in Belgique.
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 38 - Andenne - Vezin - Marche-les-Dames - Namêche/ Dienstregeling
- 424 - Rochefort - Marche/ Dienstregeling
- 77 - Fleurus - Tamines - Auvelais/ Dienstregeling
- 136 - La Roche - Cielle - Rendeux/ Dienstregeling
- 12 - Namur - Huy/ Dienstregeling
- 11/9 - Circuit des Rocailles et IMP de Marloie/ Dienstregeling
- 14/6 - Houffalize - Vielsalm - Schmiede/ Dienstregeling
- 751 - Longwy - Athus/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 24 - Arlon - Steinfort/ Dienstregeling
- 155B - Saint-Mard - Virton - Marbehan/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 18 - Huy - Forville/ Dienstregeling
- 5 - Saint-Hubert - Poix/ Dienstregeling
- 33 - Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir)/ Dienstregeling
- 18/2 - Hallonru - Cherain/ Dienstregeling
- 711 - Virton - Mussy-la-Ville - Athus/ Dienstregeling
- 28 - Namur - Floreffe (Buzet - Sovimont)/ Dienstregeling
- 413/2 - Juseret - Traimont - Sibret - Bastogne/ Dienstregeling
- 453 - Philippeville - Heer-Agimont/ Dienstregeling