154A - Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Dinant Gare | 13:13 |
Dinant Polyclinique | 13:14 |
Dinant Neffe | 13:15 |
Dinant Charlemagne | 13:16 |
Dinant Pont D'Anseremme | 13:17 |
Waulsort Moniat | 13:18 |
Waulsort Château De Freyr | 13:21 |
Waulsort Les Pauquis | 13:24 |
Waulsort La Pergola | 13:25 |
Waulsort Ecluse | 13:26 |
Waulsort Camping | 13:27 |
Hastiere-Lavaux Eglise | 13:31 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 154A (Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 154A, Dinant Gare→Hastiere-Lavaux Eglise, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Dinant Gare station naar Hastiere-Lavaux Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 154A, van Dinant Gare naar Hastiere-Lavaux Eglise, dagelijks om 12 uur 's nachts.