160 Lijn
Alkmaar Station - Heerhugowaard
Overal
Overal 160 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 160 (Heerhugowaard Stadshart) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Alkmaar, Station en het eindpunt is Heerhugowaard, Stadshart.
Kies een van onderstaande bus 160 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Heerhugowaard Stadshart (12 haltes)
Alkmaar, Station
Alkmaar, Kanaalkade
Alkmaar, Oudorperdijkje
Alkmaar, Rijnstraat
Alkmaar, Saturnusstraat P+R
Heerhugowaard, Park Van Luna
Heerhugowaard, Stad Van De Zon
Heerhugowaard, Butterhuizen
Heerhugowaard, Rijn
Heerhugowaard, Rivierenwijk
Heerhugowaard, Molenwijk
Heerhugowaard, Stadshart
160 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 160?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 160 om 11:39
Hoe laat vertrekt de laatste bus 160?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 160 om 18:09..
Wanneer komt bus 160 aan?
Wanneer komt de Alkmaar Station - Heerhugowaard bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Alkmaar Station - Heerhugowaard bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 160 (Heerhugowaard Stadshart) bus tarief?
Het Alkmaar Station - Heerhugowaard (Heerhugowaard Stadshart) bus tarief is €1.13 - €2.74.
Is er een 160 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 160 bus station te bekijken.
Bus 160 dienstregeling
160 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 11:39 - 18:09
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 11:39 - 18:09 | 30 |
di. | 11:39 - 18:09 | 30 |
wo. | 11:39 - 18:09 | 30 |
do. | 11:39 - 18:09 | 30 |
vr. | 11:39 - 18:09 | 30 |
za. | 12:39 - 18:09 | 30 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Overal bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 160 (van Alkmaar, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 160 (Heerhugowaard Stadshart) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Overal.
160 lijn bus tarief
De ritprijs voor Overal 160 (Heerhugowaard Stadshart) ligt tussen €1.13 en €2.74. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Overal, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Overal.
160 (Overal)
De eerste stop van de 160 bus-route is Alkmaar, Station en de laatste halte is Heerhugowaard, Stadshart. 160 (Heerhugowaard Stadshart) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 160 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Overal, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 160 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 160 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 160 Realtime bus Tracker
Volg lijn 160 (Heerhugowaard Stadshart) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 160 bus tracker of een live Overal bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Overal of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Overal en elk bus, inclusief lijn 160, in Netherlands.
160 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Overal in Netherlands
- 132 - Hoorn Station - Wervershoof - Andijk/ Dienstregeling
- 28 - Texel Veerhaven - Den Burg - De Koog/ Dienstregeling
- 29 - Texelhopper/ Dienstregeling
- 14 - Stadsdienst Hoorn | Station - Centrum - Kersenboogerd/ Dienstregeling
- 166 - Bergen - Alkmaar Station/ Dienstregeling
- 232 - Hoorn Station - Blokker - Wervershoof/ Dienstregeling
- 617 - Hoogwoud - Obdam/ Dienstregeling
- 140 - Hoorn Station - Medemblik Busstation/ Dienstregeling
- 136 - Nibbixwoud - Oostwoud - Hoorn Station/ Dienstregeling
- 868 - Castricum Station - Bakkum - Castricum aan Zee/ Dienstregeling
- 133 - Hoorn Station - Hoogwoud Raadhuisstraat/ Dienstregeling
- 612 - Hoorn Station - Hem - Hoogkarspel - Bovenkarspel/ Dienstregeling
- 416 - Kreileroord - Schagen Station via Anna Paulowna/ Dienstregeling
- 8 - Stadsdienst Alkmaar | Station - Bestevaerstraat/ Dienstregeling
- 411 - Tuitjenhorn - Schagen Station/ Dienstregeling
- 157 - Alkmaar Station - Schagen Station via Tuitjenhorn/ Dienstregeling
- 37 - Den Helder Station - Fort Kijkduin/Strand/ Dienstregeling
- N60 - Alkmaar Station - Heerhugowaard/ Dienstregeling
- 164 - Castricum Station - Egmond aan Zee Busstation/ Dienstregeling
- 163 - Alkmaar Station - Uitgeest Station/ Dienstregeling