161 Lijn
Aarschot Station Perron 2
De Lijn
De Lijn 161 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 161 (Aarschot Station Perron 2) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Heist-Op-Den-Berg College en het eindpunt is Aarschot Station Perron 2.
Kies een van onderstaande bus 161 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aarschot Station Perron 2 (37 haltes)
Heist-Op-Den-Berg College
Heist-Op-Den-Berg Kapel
Heist-Op-Den-Berg Station Perron 5
Heist-Op-Den-Berg Ocmw
Heist-Op-Den-Berg Noordstraat
Heist-Op-Den-Berg E. Woutersstraat
Heist-Op-Den-Berg Hollestraat
Heist-Op-Den-Berg Klein Laarstraat
Heist-Op-Den-Berg Heuvelstraat
Heist-Op-Den-Berg Zonderschot Kerk
Heist-Op-Den-Berg Kruispunt Mechelbaan
Booischot Mechelbaan
Booischot Boekelselei
Booischot Dorp
Booischot Oude Aarschotsebaan
Booischot Blindejennestraat
Booischot Station
Booischot Pijpelstraat
Booischot Pijpelheide Kerk
Booischot Heiakker
Begijnendijk Dorpstraat
Begijnendijk De Bruynlaan
Begijnendijk Kerk
Begijnendijk Puttestraat
Begijnendijk Haltestraat
Begijnendijk Waterstraat
Aarschot Nonnenhoefstraat
Aarschot Literstraat
Aarschot Bloemsehoeve
Aarschot Bareel
Aarschot Heilaakstraat
Aarschot Bekaf
Aarschot Bekaf
Aarschot Damiaaninstituut
Aarschot Atheneum
Aarschot Kerk
Aarschot Station Perron 2
161 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 161?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 161 om 05:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 161?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 161 om 18:10..
Wanneer komt bus 161 aan?
Wanneer komt de Aarschot Station Perron 2 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aarschot Station Perron 2 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 161 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 161 bus station te bekijken.
Bus 161 dienstregeling
161 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 05:55 - 18:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:55 - 18:10 | 28 - 87 |
di. | 05:55 - 18:10 | 28 - 87 |
wo. | 05:55 - 18:10 | 30 - 218 |
do. | 05:55 - 18:10 | 28 - 87 |
vr. | 05:55 - 18:10 | 28 - 87 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 161 (van Heist-Op-Den-Berg College), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 161 (Aarschot Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
161 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 161 (Aarschot Station Perron 2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
161 (De Lijn)
De eerste stop van de 161 bus-route is Heist-Op-Den-Berg College en de laatste halte is Aarschot Station Perron 2. 161 (Aarschot Station Perron 2) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 161 heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 161 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 161 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 161 Realtime bus Tracker
Volg lijn 161 (Aarschot Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 161 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 161, in Belgique.
161 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 73 - Deinze - Tielt/ Dienstregeling
- 23 - Centraal Station - Dam - Noorderplaats/ Dienstregeling
- 371 - Leuven - Linden/ Dienstregeling
- 403 - Oostende - Bredene - Vosseslag - Klemskerke/ Dienstregeling
- 225 - Gentbrugge Groeningewijk - Melle Vogelhoek/ Dienstregeling
- 66 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 6 - Hasselt Station - Heilig Hart - Gevangenis/ Dienstregeling
- 235 - Wellen - Overrepen - Tongeren/ Dienstregeling
- 243 - Kontich - Hove - Boechout - Broechem/ Dienstregeling
- 210 - Turnhout - Gierle - Lille - Poederlee - Herentals/ Dienstregeling
- 197 - Bree - Meeuwen - Helchteren - Hasselt/ Dienstregeling
- 31 - Sint-Niklaas - Kieldrecht - Doel/ Dienstregeling
- 31 - Genk - Houthalen - Heusden - Beringen/ Dienstregeling
- N4 - Kortenberg - Leuven - Aarschot/ Dienstregeling
- 215 - Asse Terheide - Asbeek - Asse/ Dienstregeling
- 106 - Tongeren - Schalkhoven - Romershoven - Bilzen/ Dienstregeling
- 36 - Vuylstekelaan - IGLO/ Dienstregeling
- 318 - Brugge Station - VIVES - Sint-Willibrordus/ Dienstregeling
- 62 - Tienen - Hoegaarden - Geldenaken/ Dienstregeling
- 16 - Maaseik - Bree - Neerpelt/ Dienstregeling