קו 165
רחובות←פתח תקווה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 165 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 165 (רחובות←פתח תקווה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רחובות/רציפים ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 165 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←פתח תקווה (30 תחנות)
ת. מרכזית רחובות/רציפים
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/אלי כהן
צומת בית דגן/כביש 412
כביש 412/שדרות מנחם בגין
מחסן חברת חשמל/כביש 412
מחלף מסובים
אוניברסיטת בר אילן
דרך יצחק רבין/אבי אורן
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 165
מתי מתחיל לפעול קו 165?
קו 165 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 165 מפסיק לעבוד?
קו 165 מפסיק לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 165?
כדי לראות מתי קו רחובות←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 165 (רחובות←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←פתח תקווה (רחובות←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 165 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 165 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 165 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 165 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 165
קו 165 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:20 - 06:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 06:50 | 30 |
ב׳ | 06:20 - 06:50 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:20 - 06:50 | 30 |
ה׳ | 06:20 - 06:50 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל165 (מ ת. מרכזית רחובות/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 165 (רחובות←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 165
תעריף הנסיעה ב165 (רחובות←פתח תקווה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
165 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 165 היא ת. מרכזית רחובות/רציפים והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 165 (רחובות←פתח תקווה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 165. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 165.
מעקב אחר קו האוטובוס 165 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 165 (רחובות←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 165 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 165 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#ירושלים ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים