165 Lijn
Den Bosch
Arriva
Arriva 165 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 165 (Den Bosch) heeft in totaal 25 haltes. Het beginpunt is Druten, Busstation en het eindpunt is 'S-Hertogenbosch, Centraal Station (A).
Kies een van onderstaande bus 165 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Den Bosch (25 haltes)
Druten, Busstation
Druten, Koekoeksnest
Puiflijk, Kerkstraat
Druten, Westerhout
Boven-Leeuwen, Molenstraat
Beneden-Leeuwen, Veesteeg
Beneden-Leeuwen, Akkerstraat
Beneden-Leeuwen, Pwa Brug
Wamel, Hollenhof
Dreumel, Nieuwstraat
Heerewaarden, De Buke
Rossum, De Vaste Burcht
Rossum, Julianaweg
Alem, Rotonde
Kerkdriel, Kloosterstraat
Kerkdriel, Ronde Morgen
Velddriel, Wordenseweg
Velddriel, De Geerden
Hedel, Baronieweg
Hedel, Prinses Beatrixstraat
'S-Hertogenbosch, Treurenburg
'S-Hertogenbosch, Hambakenweg
'S-Hertogenbosch, Orthen
'S-Hertogenbosch, Orthenseweg
'S-Hertogenbosch, Centraal Station (A)
165 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 165?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 165 om 05:56
Hoe laat vertrekt de laatste bus 165?
Op zondag, donderdag gaat de laatste bus 165 om 21:59..
Wanneer komt bus 165 aan?
Wanneer komt de Den Bosch Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Den Bosch Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 165 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 165 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 165 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 165 bus station te bekijken.
Bus 165 dienstregeling
165 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:17 - 22:30
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:17 - 22:30 | 12 - 60 |
di. | 06:17 - 22:30 | 12 - 60 |
wo. | 06:17 - 22:30 | 12 - 60 |
do. | 08:25 - 21:59 | 60 |
vr. | 05:56 - 22:30 | 30 - 60 |
za. | 06:17 - 22:59 | 59 - 60 |
zo. | 08:25 - 21:59 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 165 (van Druten, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 165 (Den Bosch) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
165 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 165 (Den Bosch) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
165 (Arriva)
De eerste stop van de 165 bus-route is Druten, Busstation en de laatste halte is 'S-Hertogenbosch, Centraal Station (A). 165 (Den Bosch) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 165 heeft 25 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 63 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 165 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 165 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 165 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 165 (Den Bosch) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 165 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 165, in Netherlands.
165 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7581 - Kollumerzwaag - Buitenpost/ Dienstregeling
- 7223 - Waaxens - Holwerd Prov. weg/ Dienstregeling
- 7741 - Warstiens - Leeuwarden Station/ Dienstregeling
- 7084 - Sibrandahûs - Ferwert, Prov. weg/ Dienstregeling
- 66 - Venlo via Reuver - Roermond/ Dienstregeling
- 8231 - Dearsum - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 55 - Dokkum - Drachten/ Dienstregeling
- 6071 - Eastermar - Burgum Kwekerstrjitte/ Dienstregeling
- 7102 - Lichtaard - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 8102 - Achlum Jonkerschap - Franeker Station/ Dienstregeling
- 685 - Oegstgeest Leidsebuurt - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 6201 - Lippenhuizen - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 7993 - Slappeterp - Franeker Station/ Dienstregeling
- 88 - Venlo via Grubbenvorst - Venray Station/ Dienstregeling
- STOPBUS I.P.V. TREIN - Stopbus i.p.v. trein Arnhem Centraal <-> Zevenaar
- 8381 - Jirnsum Douwemastrjitte - Grou Station/ Dienstregeling
- 664 - Zaltbommel - Heerewaarden/ Dienstregeling
- 7332 - Wâlterswâld - Dokkum, Sionsberg/ Dienstregeling
- 649 - Brakel - Zaltbommel/ Dienstregeling
- 53 - Hoensbroek via Schinnen - Geleen/ Dienstregeling