17 Lijn
Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard
Arriva
Arriva 17 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 17 (Sittard) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Holtum, Holtummer Markt en het eindpunt is Sittard, Station.
Kies een van onderstaande bus 17 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sittard (20 haltes)
Holtum, Holtummer Markt
Holtum, Ankersweg
Holtum, Martinusstraat
Buchten, Keerweg
Buchten, Burg. Lebensstraat
Buchten, Dorpsstraat/Oude Baan
Born, Aldenhofweg
Born, Graaf Van Loonstraat
Born, Mgr. Buckxstraat
Born, Overweg
Born, Parkweg
Guttecoven, Bornerweg
Limbricht, Bentinckstraat
Limbricht, Bovenstraat
Limbricht, Dr. Nolensstraat
Sittard, Bradleystraat
Sittard, Dempseystraat
Sittard, Lupinestraat
Sittard, Parallelweg
Sittard, Station
17 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 17?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 17 om 08:44
Hoe laat vertrekt de laatste bus 17?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 17 om 22:45..
Wanneer komt bus 17 aan?
Wanneer komt de Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 17 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 17 bus station te bekijken.
Bus 17 dienstregeling
17 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:45 - 22:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 19:45 - 22:45 | 60 |
di. | 19:45 - 22:45 | 60 |
wo. | 19:45 - 22:45 | 60 |
do. | 19:45 - 22:45 | 60 |
vr. | 19:45 - 22:45 | 60 |
za. | 08:44 - 22:46 | 60 |
zo. | 09:44 - 22:46 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 17 (van Holtum, Holtummer Markt), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 17 (Sittard) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
17 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 17 (Sittard) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
17 (Arriva)
De eerste stop van de 17 bus-route is Holtum, Holtummer Markt en de laatste halte is Sittard, Station. 17 (Sittard) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 17 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 17 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 17 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 17 Realtime bus Tracker
Volg lijn 17 (Sittard) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 17 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 17, in Netherlands.
17 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7962 - Peins - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 8842 - Hinnaard - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Schiermonnikoog | Ballum/Hollum - Veerdam/ Dienstregeling
- 8113 - Pingjum - Kop Afsluitdijk/ Dienstregeling
- 7171 - Hegebeintum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 166 - Well - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 8131 - Jellum - Deinum Station/ Dienstregeling
- 7051 - Hantumeruitburen - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Venlo | Station - Blerick Klingerberg/ Dienstregeling
- 8371 - Sibrandabuorren - Grou Station/ Dienstregeling
- 385 - Sassenheim via Noordwijk - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 7162 - Ginnum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 47 - Sneek via Balk - Lemmer/ Dienstregeling
- 198 - Neede via Borculo - Groenlo/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Leiden | Leiderdorp Ziekenhuis - Leiden Station De Vink/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof/ Dienstregeling
- 61 - Roermond via Montfort - Echt/ Dienstregeling
- 8 - Ubach over Worms - Heerlen/ Dienstregeling
- 265 - Beneden-Leeuwen - Dreumel/ Dienstregeling
- 612 - Busstation - NHL Stenden/ Dienstregeling