171 Lijn
Blokzijl - Zwolle
EBS
EBS 171 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 171 (Zwolle Via Zwartsluis) heeft in totaal 29 haltes. Het beginpunt is Blokzijl, Busstation en het eindpunt is Zwolle, Station.
Kies een van onderstaande bus 171 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zwolle Via Zwartsluis (29 haltes)
Blokzijl, Busstation
Marknesse, Vollenhoverweg/Nop
Vollenhove, Zwembad
Vollenhove, Clarenberglaan
Vollenhove, Weyert
St. Jansklooster, Zuurbeek
St. Jansklooster, Halleweg
St. Jansklooster, Oldenhof Kadoelerweg
St. Jansklooster, Dennenbos
De Krieger, De Krieger
Zwartsluis, Zieltje
Zwartsluis, De Noorde
Zwartsluis, Westeinde - Rotonde
Zwartsluis, Busstation
Zwartsluis, Nieuwesluis
Zwartsluis, Kranerweerd
De Velde, De Velde
De Velde, Kloosterziel
Hasselt, Stadsweg
Hasselt, Centrum
Hasselt, Industrieweg
Zwolle, Breecamp
Zwolle, Bonkenhavestraat
Zwolle, Havezathentunnel
Zwolle, Station Stadshagen
Zwolle, Belvederelaan
Zwolle, Frankhuizerallee
Zwolle, Blaloweg
Zwolle, Station
171 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 171?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 171 om 06:47
Hoe laat vertrekt de laatste bus 171?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 171 om 17:07..
Wanneer komt bus 171 aan?
Wanneer komt de Blokzijl - Zwolle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Blokzijl - Zwolle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 171 (Zwolle Via Zwartsluis) bus tarief?
Het Blokzijl - Zwolle (Zwolle Via Zwartsluis) bus tarief is €1.28 - €6.73.
Is er een 171 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 171 bus station te bekijken.
Bus 171 dienstregeling
171 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:47 - 17:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 06:47 - 17:07 | 30 |
wo. | 06:47 - 17:07 | 30 |
do. | 06:47 - 17:07 | 30 |
vr. | 06:47 - 17:07 | 30 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 171 (van Blokzijl, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 171 (Zwolle Via Zwartsluis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
171 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 171 (Zwolle Via Zwartsluis) ligt tussen €1.28 en €6.73. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
171 (EBS)
De eerste stop van de 171 bus-route is Blokzijl, Busstation en de laatste halte is Zwolle, Station. 171 (Zwolle Via Zwartsluis) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 171 heeft 29 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 46 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 171 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 171 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 171 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 171 (Zwolle Via Zwartsluis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 171 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 171, in Netherlands.
171 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 685 - Nunspeet - Kampen SG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 824 - Rotterdam - Schiedam - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 404 - Rockanje - Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 53 - Rijswijk - 't Haantje - Delft/ Dienstregeling
- 30 - Hoogeveen - Hardenberg/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling
- 111 - Nunspeet - Harderwijk/ Dienstregeling
- 210 - Apeldoorn via Epe en Heerde - Zwolle/ Dienstregeling
- 503 - Eerbeek - Brummen/ Dienstregeling
- 272 - Amsterdam Slotervaart via Sloterdijk - Purmerend/ Dienstregeling
- 903 - Maasvlaktehopper/ Dienstregeling
- 76 - Marknesse - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 514 - 't Harde - Wezep/ Dienstregeling
- 591 - Nieuwleusen - Dalfsen/ Dienstregeling
- 508 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 281 - Metro Centrum - De Elementen/ Dienstregeling
- 285 - Metro Centrum - Vriesland/ Dienstregeling
- 2 - Station - Zuidbroek/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Centraal - Broek in Waterland - Volendam - Edam/ Dienstregeling
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling