173 Lijn
Piéton - Fontaine - Landelies - Gare Centrale
TEC Charleroi
TEC Charleroi 173 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 173 (Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb) heeft in totaal 52 haltes. Het beginpunt is Charleroi Gare Centrale - Quai 07 en het eindpunt is Pieton Sncb.
Kies een van onderstaande bus 173 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb (52 haltes)
Charleroi Gare Centrale - Quai 07
Marcinelle Rue Vital Françoisse
Marcinelle Avenue Rousseau
Marcinelle Chapelle Beaussart
Marcinelle Square Brachet
Marcinelle Rue Belle-Vue
Marcinelle Place De La Constitution
Marcinelle Rue Des Closières
Mont-Sur-Marchienne A.M.I.
Mont-Sur-Marchienne Chemin Vert
Mont-Sur-Marchienne Rue Pasteur
Mont-Sur-Marchienne Place
Mont-Sur-Marchienne Pont À Nole
Mont-Sur-Marchienne Rue Ramboux
Montigny-Le-Tilleul S.N.C.B.
Montigny-Le-Tilleul Rue Quenne
Montigny-Le-Tilleul Foyer Montagnard
Montigny-Le-Tilleul Poste
Montigny-Le-Tilleul Cimetière
Montigny-Le-Tilleul Rue De Landelies
Landelies Déversoir
Landelies Place
Landelies Rue Delhaye
Landelies Vignia
Leernes Rue Des Ecoles
Leernes Place Des Wespes
Leernes Rue Haute
Leernes Rue De Havay
Leernes Rue Des Combattants
Leernes Place Communale
Leernes Place Marlière
Leernes Cité
Leernes Cimetière
Leernes Place Marlière
Leernes Rue Pastur
Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)
Fontaine-L'Eveque Cantonnier
Fontaine-L'Eveque Pétria
Fontaine-L'Eveque Rue du Pétria
Fontaine-L'Eveque Rue du Repos
Fontaine-L'Eveque Centre De Médecine
Fontaine-L'Eveque Joli Bois
Forchies-La-Marche Rue Grand Mouligneau
Forchies-La-Marche Chapelle
Forchies-La-Marche Place Des Martyrs
Forchies-La-Marche S.N.C.B.
Forchies-La-Marche Rue Lieutenant Tasse
Pieton Rue Allard Cambier
Pieton Rue Berger
Pieton Place Communale
Pieton Cité De La Case
Pieton Sncb
173 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 173?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 173 om 06:54
Hoe laat vertrekt de laatste bus 173?
Op zaterdag gaat de laatste bus 173 om 16:54..
Wanneer komt bus 173 aan?
Wanneer komt de Piéton - Fontaine - Landelies - Gare Centrale bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Piéton - Fontaine - Landelies - Gare Centrale bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 173 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 173 bus station te bekijken.
Bus 173 dienstregeling
173 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:54 - 18:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:54 - 18:07 | 60 |
di. | 06:54 - 18:07 | 60 |
wo. | 06:54 - 18:07 | 60 |
do. | 06:54 - 18:07 | 60 |
vr. | 06:54 - 18:07 | 60 |
za. | 06:54 - 16:54 | 120 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 173 (van Charleroi Gare Centrale - Quai 07), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 173 (Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
173 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 173 (Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
173 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 173 bus-route is Charleroi Gare Centrale - Quai 07 en de laatste halte is Pieton Sncb. 173 (Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 173 heeft 52 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 55 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 173 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 173 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 173 Realtime bus Tracker
Volg lijn 173 (Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Pieton Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 173 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 173, in Belgique.
173 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 173 - Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)→Charleroi Gare Centrale - Quai 05 / Dienstregeling
- 173 - Pieton Sncb→Charleroi Gare Centrale - Quai 05 / Dienstregeling
- 173 - Charleroi Gare Centrale - Quai 07→Fontaine-L'Eveque Fontaine (M) / Dienstregeling
- 173 - Mont-Sur-Marchienne Place→Fontaine-L'Eveque Rue du Pétria / Dienstregeling
TEC Charleroi in Belgique
- 21 - Marcinelle (Hublinbu) - Charleroi Gare Centrale/ Dienstregeling
- 1 - Montignies (Place) - Gare Centrale - GB Bomerée/ Dienstregeling
- 119 - Anderlues - Biercée - Ragnies - Beaumont/ Dienstregeling
- 86 - Gosselies (Athénée) - Jumet (Gohyssart) - Centrale/ Dienstregeling
- 156A - Chimay - Momignies/ Dienstregeling
- 35 - Gare Centrale - Farciennes (L'Ysle Marais)/ Dienstregeling
- 710 - Fleurus - Charleroi/ Dienstregeling
- 366 - Baisy-Thy - Genappe - Rêves/ Dienstregeling
- 156 - Châtelet - Velaine - Tamines - Châtelet - Gilly/ Dienstregeling
- 129 - Momignies Place - Mons/ Dienstregeling
- 18 - Jumet (Dépôt)-Gare Centrale-Châtelet (Chavepeyer)/ Dienstregeling
- 51 - Luttre (SNCB) - Monceau-sur-Sambre (Moulin)/ Dienstregeling
- 172 - Châtelet (Justice) - March.-au-Pont (De Cartier)/ Dienstregeling
- 12 - Gilly (Cimetière) - Loverval (IMTR)/ Dienstregeling
- 11 - Jumet Madeleine-Ransart-Gilly-Mont/s/Sambre Place/ Dienstregeling
- 43 - Centrale-Monceau-Trazegnies-Courcelles-Centrale/ Dienstregeling
- 77 - Goutroux (Pairotte) - Montigny-le-Tilleul (Vésale)/ Dienstregeling
- 70 - Montigny-le-Tilleul (Vésale) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling