180 Lijn
Wilrijk Universiteitsplein
De Lijn
De Lijn 180 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 180 (Wilrijk Universiteitsplein) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Antwerpen Groenplaats en het eindpunt is Wilrijk Universiteitsplein.
Bus 180 vertrekt volgende week eens per dag om 05:25 en rijdt op: zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 180 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Wilrijk Universiteitsplein (19 haltes)
Antwerpen Groenplaats
Antwerpen Sint-Andries
Antwerpen Tropisch Instituut
Antwerpen Museum
Antwerpen Amerikalei
Antwerpen Troonplaats
Antwerpen Brederodestraat
Antwerpen Station Zuid
Antwerpen Camille Huysmanslaan
Antwerpen J. De Voslei
Antwerpen Olympiade
Antwerpen P+R Olympiade
Wilrijk Eglantierlaan
Wilrijk Laarstraat
Wilrijk Sneeuwbeslaan
Wilrijk Heistraat
Wilrijk Bist
Wilrijk Kerkeveldstraat
Wilrijk Universiteitsplein
180 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 180?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 180 om 05:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 180?
Op zaterdag gaat de laatste bus 180 om 05:25..
Wanneer komt bus 180 aan?
Wanneer komt de Wilrijk Universiteitsplein Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Wilrijk Universiteitsplein Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 180 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 180 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 180 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 180 bus station te bekijken.
Bus 180 dienstregeling
180 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 05:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 05:25 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 180 (van Antwerpen Groenplaats), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 180 (Wilrijk Universiteitsplein) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
180 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 180 (Wilrijk Universiteitsplein) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
180 (De Lijn)
De eerste stop van de 180 bus-route is Antwerpen Groenplaats en de laatste halte is Wilrijk Universiteitsplein. 180 (Wilrijk Universiteitsplein) is operationeel op zaterdag.
Aanvullende informatie: 180 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 17 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 180 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 180 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 180 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 180 (Wilrijk Universiteitsplein) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 180 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 180, in Belgique.
180 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 76 - De Pinte - Gent - Lochristi - Wachtebeke/ Dienstregeling
- 603 - Brugge-Oedelem-De Hoorn-Knesselare-Ursel/ Dienstregeling
- 444 - Wuustwezel - Gooreind - Maria-Ter-Heide - Essen/ Dienstregeling
- X71 - Snelbus Antwerpen - Stabroek - Putte/ Dienstregeling
- 525 - Schoolbus Lubbeek Geestbeek - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 79 - Oostakker - Desteldonk - Wachtebeke - Zelzate/ Dienstregeling
- 465 - Houthalen - Zolder - Zonhoven - Genk/ Dienstregeling
- 513 - Schoolbus Haacht DB - Rotselaar - Leuven/ Dienstregeling
- 598 - Groenendaal - Overijse - Oud-Heverlee - Heverlee/ Dienstregeling
- 212 - Lokeren - Belsele - Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 913 - Aalst - Wieze - Denderbelle - Dendermonde/ Dienstregeling
- 515 - Koksijde - Veurne - Leisele - Roesbrugge/ Dienstregeling
- 508 - Snelbus Aartselaar - Rumst - Mechelen/ Dienstregeling
- 459 - Ravels - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 568 - Schoolbus Kortenaken - Grazen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 804 - Aalst - Mere - Burst - Heldergem/ Dienstregeling
- 235 - Wellen - Overrepen - Tongeren/ Dienstregeling
- 420 - Snelbus Diest - Tienen/ Dienstregeling
- 62 - Poperinge - Abele - Steenvoorde - Hazebrouck/ Dienstregeling
- 551 - Evergem - Sleidinge - Ertvelde - Zelzate/ Dienstregeling