39 Lijn
Brugge Station Perron C8
De Lijn
De Lijn 39 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 39 (Brugge Station Perron C8) heeft in totaal 31 haltes. Het beginpunt is De Haan Zeepreventorium en het eindpunt is Brugge Station Perron C8.
Kies een van onderstaande bus 39 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Brugge Station Perron C8 (31 haltes)
De Haan Zeepreventorium
De Haan Aan Zee
De Haan Blauwe Hoevelaan
De Haan Sporthal
Klemskerke Zandstraat
Klemskerke Dorp
Klemskerke Kasseigat
Vlissegem Vijfwegen
Stalhille Cathilleweg
Stalhille Dorp
Stalhille Spanjaardstraat
Vlissegem Vijfwegen
Vlissegem Lepelem
Houtave Hendriksbrug
Houtave Kapellestraat
Houtave Oosternieuwweg
Houtave Ten Lande
Meetkerke Strooien Haan
Meetkerke Oude Molenweg
Meetkerke Dorpweg
Sint-Pieters Ossenstraat
Sint-Pieters Land Van Belofte
Sint-Pieters Oude Oostendsesteenweg
Sint-Pieters Rustenburg
Sint-Pieters Ocmw Molenerf
Sint-Pieters Az Sint-Jan
Sint-Pieters P+R Waggelwater
Sint-Andries Bedrijventerrein Waggelwater
Brugge Hoefijzer
Brugge 'T Zand Perron C1
Brugge Station Perron C8
39 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 39?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 39 om 07:01
Hoe laat vertrekt de laatste bus 39?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 39 om 19:23..
Wanneer komt bus 39 aan?
Wanneer komt de Brugge Station Perron C8 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brugge Station Perron C8 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 39 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 39 bus station te bekijken.
Bus 39 dienstregeling
39 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:01 - 19:23
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:01 - 19:23 | 75 - 125 |
di. | 07:01 - 19:23 | 75 - 125 |
wo. | 07:01 - 19:23 | 75 - 125 |
do. | 07:01 - 19:23 | 75 - 125 |
vr. | 07:01 - 19:23 | 75 - 125 |
za. | 07:27 - 19:30 | 119 - 121 |
zo. | 09:27 - 19:29 | 120 - 121 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 39 (van De Haan Zeepreventorium), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 39 (Brugge Station Perron C8) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
39 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 39 (Brugge Station Perron C8) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
39 (De Lijn)
De eerste stop van de 39 bus-route is De Haan Zeepreventorium en de laatste halte is Brugge Station Perron C8. 39 (Brugge Station Perron C8) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 39 heeft 31 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 59 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 39 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 39 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 39 Realtime bus Tracker
Volg lijn 39 (Brugge Station Perron C8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 39 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 39, in Belgique.
39 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 711 - Geraardsbergen-Moerbeke-Galmaarden-Enghien/Edingen/ Dienstregeling
- 564 - Gent Zuid-Evergem-Ertvelde-Oosteeklo-Bassevelde/ Dienstregeling
- 730 - Brasschaat De Golf - Ekeren - Antwerpen/ Dienstregeling
- 209 - Massemen-Oordegem-Impe-Erpe Vijfhuizen-Aalst/ Dienstregeling
- 911 - Houthulst - Staden - Kortemark - Torhout/ Dienstregeling
- 25 - Tienen - Wommersom - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 129 - Genk - Bokrijk - Kiewit Bewel/ Dienstregeling
- 528 - Hasselt - Tuilt - Kermt - Stevoort/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 316 - Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven/ Dienstregeling
- 117 - Brussel-Itterbeek-Dilbeek Rondenbos/ Dienstregeling
- 541 - Moorslede - Dadizele - Menen/ Dienstregeling
- 35 - Diksmuide - Zarren - Kortemark - Torhout/ Dienstregeling
- 76 - De Pinte - Gent - Lochristi - Wachtebeke/ Dienstregeling
- 211 - Sint-Niklaas - Meerdonk - De Klinge/ Dienstregeling
- 457 - Turnhout - Weelde - Baarle - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 908 - Gent Sint-Pieters-Rooigem-Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 419 - Oudenaarde - Zingem - Huise - Lozer/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 585 - Lubbeek - Kerkom - Attenrode-Wever - Tienen/ Dienstregeling