19 Lijn
Ciply Place→Mons Sncb - Quai A
TEC Hainaut
TEC Hainaut 19 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 19 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Ciply Place en het eindpunt is Mons Sncb - Quai A.
Kies een van onderstaande bus 19 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ciply Place→Mons Sncb - Quai A (20 haltes)
Ciply Place
Ciply Place Vandervelde
Ciply Place Dr André
Ciply Ancienne Gare
Hyon Chasse Royale
Hyon Chaussée De Maubeuge
Hyon Rue Astrid
Hyon Rue Houzeau
Hyon Route De Mons
Mons Joncquois
Mons Faculté
Mons St-Pierre
Mons Banque
Mons Place De Flandre
Mons Hôpital Civil
Mons Rue Valenciennoise
Mons Bd Jf Kennedy
Mons Lycée
Mons Prison
Mons Sncb - Quai A
19 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 19 om 13:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 19 om 18:56..
Wanneer komt bus 19 aan?
Wanneer komt de Ciply Place→Mons Sncb - Quai A bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ciply Place→Mons Sncb - Quai A bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 19 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 19 bus station te bekijken.
Bus 19 dienstregeling
19 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 13:45 - 18:56
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 13:45 - 18:56 | 73 - 237 |
di. | 13:45 - 18:56 | 73 - 237 |
wo. | 13:45 - 18:56 | 73 - 237 |
do. | 13:45 - 18:56 | 73 - 237 |
vr. | 13:45 - 18:56 | 73 - 237 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 19 (van Ciply Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 19 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
19 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 19 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
19 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 19 bus-route is Ciply Place en de laatste halte is Mons Sncb - Quai A. 19 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 19 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 19 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 19 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 19 Realtime bus Tracker
Volg lijn 19 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 19 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 19, in Belgique.
19 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 19 - Hyon Route De Mons→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 19 - Jemappes Rue De La Station→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 19 - Ciply Rue Houzeur→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 19 - Mons Sncb - Quai C→Ciply Place / Dienstregeling
- 19 - Ghlin Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 19 - Mons Sncb - Quai C→Ghlin Place / Dienstregeling
- 19 - Hyon Route De Bavay→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 19 - Mons Sncb - Quai C→Cuesmes Place / Dienstregeling
- 19 - Mons Sncb - Quai C→Jemappes Place / Dienstregeling
- 19 - Mons Joncquois→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 134/ - Mons - Beaumont/ Dienstregeling
- 42 - Enghien/Edingen - Neufvilles/ Dienstregeling
- 17 - Thieu - Mons/ Dienstregeling
- 9 - Mons - Dour/ Dienstregeling
- 7 - Tournai - Rongy / Guignies/ Dienstregeling
- R - Tournai City : Tournai - Rumillies - Warchin/ Dienstregeling
- 22 - Mons - Binche/ Dienstregeling
- 78 - Saint-Ghislain - Péruwelz/ Dienstregeling
- BLQ - Proxibus Quévy/ Dienstregeling
- B - Tournai City : Kain - Tournai - Blandain/ Dienstregeling
- 32 - Le Roeulx - Maurage/ Dienstregeling
- 126 - Enghien/Edingen - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- 26 - Soignies - Horrues/ Dienstregeling
- 8/ - Dour - Blaugies/ Dienstregeling
- 31 - Quiévrain - Dour/ Dienstregeling
- 26 - Tivoli - La Louv. - Haine-St-P. - Manage -Seneffe/ Dienstregeling
- 28 - Saint-Ghislain - Roisin/ Dienstregeling
- RT - Mouscr./Moeskr.-Tourcoing ( Risqu. Tout-Hôp. Dron)/ Dienstregeling