19 Lijn
Bree Busstation Perron 5
De Lijn
De Lijn 19 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 19 (Bree Busstation Perron 5) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Houthalen Centrum en het eindpunt is Bree Busstation Perron 5.
Kies een van onderstaande bus 19 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bree Busstation Perron 5 (24 haltes)
Houthalen Centrum
Houthalen Laak
Helchteren Technische Schoolstraat
Helchteren Kruispunt
Helchteren 8 Septemberlaan
Helchteren Kazerne 2a
Helchteren Eynderweg
Helchteren Sonnis
Peer Bovenlinde
Peer Wauberg
Wauberg School
Wauberg Overes
Meeuwen Wilgenstraat
Meeuwen Broekkant
Meeuwen Weg Naar Helchteren
Meeuwen Weg Naar Klein Meeuwen
Meeuwen Stienersweg
Wijshagen Venstraat
Wijshagen Kerkstraat
Wijshagen Muizendijkstraat
Bree Muizendijk 71
Bree Eetseveldstraat
Bree Verloren Koststraat
Bree Busstation Perron 5
19 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 19 om 06:31
Hoe laat vertrekt de laatste bus 19?
Op zondag gaat de laatste bus 19 om 18:31..
Wanneer komt bus 19 aan?
Wanneer komt de Bree Busstation Perron 5 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bree Busstation Perron 5 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 19 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 19 bus station te bekijken.
Bus 19 dienstregeling
19 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:31 - 21:31
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:31 - 21:31 | 60 |
di. | 06:31 - 21:31 | 60 |
wo. | 06:31 - 21:31 | 60 |
do. | 06:31 - 21:31 | 60 |
vr. | 06:31 - 21:31 | 60 |
za. | 08:31 - 20:31 | 60 |
zo. | 10:31 - 18:31 | 120 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 19 (van Houthalen Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 19 (Bree Busstation Perron 5) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
19 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 19 (Bree Busstation Perron 5) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
19 (De Lijn)
De eerste stop van de 19 bus-route is Houthalen Centrum en de laatste halte is Bree Busstation Perron 5. 19 (Bree Busstation Perron 5) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 19 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 45 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 19 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 19 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 19 Realtime bus Tracker
Volg lijn 19 (Bree Busstation Perron 5) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 19 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 19, in Belgique.
19 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 510 - Schoolbus Eppegem - Boortmeerbeek - Haacht/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 314 - Houthalen-Oost - Houthalen Cleantech Campus/ Dienstregeling
- 282 - Mechelen - Zaventem/ Dienstregeling
- 821 - Merchtem - Grimbergen - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 568 - Schoolbus Kortenaken - Grazen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 25 - Tienen - Wommersom - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 458 - Poppel - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 59 - Waregem - Nokere - Kruishoutem - Lozer - Gavere/ Dienstregeling
- 804 - Genk - As - Bree - Neerpelt - Overpelt/ Dienstregeling
- 551 - Schoolbus 2 Diest - Halen - Geetbets/ Dienstregeling
- 75 - Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Zulte - Deinze/ Dienstregeling
- 50 - Oostende-Gistel-Westkerke-Eernegem-Koekelare/ Dienstregeling
- 263 - Maaseik - Mosa-RT Pendel/ Dienstregeling
- 621 - Genoelselderen - Berg - Tongeren/ Dienstregeling
- 197 - Bree - Meeuwen - Helchteren - Hasselt/ Dienstregeling
- 20 - Borsbeek - Berchem Station (B) - Rooseveltplaats/ Dienstregeling
- 848 - Nijlen - Bouwel - Herentals/ Dienstregeling
- 30 - Roeselare - Staden - Houthulst - Diksmuide/ Dienstregeling
- R14 - Brussel Noord - Asse - Affligem - Aalst/ Dienstregeling