2 Lijn
Brugge Kinepolis
De Lijn
De Lijn 2 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 2 (Brugge Kinepolis) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Sint-Jozef P+R Coiseaukaai en het eindpunt is Brugge Kinepolis.
Kies een van onderstaande bus 2 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Brugge Kinepolis (22 haltes)
Sint-Jozef P+R Coiseaukaai
Brugge Komvest
Brugge Stokersstraat
Brugge Sabbestraat
Brugge Snaggaardbrug
Brugge Gouden Handstraat
Brugge Jan Van Eyckplein
Brugge Stadsschouwburg Perron 2
Brugge Zilverpand
Brugge Vlamingdam
Brugge Ezelpoort
Brugge Beenhouwersstraat
Brugge Hoefijzer
Brugge 'T Zand Perron B1
Brugge Station Perron B1
Sint-Michiels Station West
Sint-Michiels Scholen Rijselstraat
Sint-Michiels Kerk
Sint-Michiels Ten Boomgaard
Sint-Michiels Park De Rode Poort
Sint-Michiels Jagersstraat
Brugge Kinepolis
2 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 2?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 2 om 05:28
Hoe laat vertrekt de laatste bus 2?
Op zaterdag gaat de laatste bus 2 om 02:36..
Wanneer komt bus 2 aan?
Wanneer komt de Brugge Kinepolis bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brugge Kinepolis bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 2 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 2 bus station te bekijken.
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 2 (van Sint-Jozef P+R Coiseaukaai), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 2 (Brugge Kinepolis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
2 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 2 (Brugge Kinepolis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
2 (De Lijn)
De eerste stop van de 2 bus-route is Sint-Jozef P+R Coiseaukaai en de laatste halte is Brugge Kinepolis. 2 (Brugge Kinepolis) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 2 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 2 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 2 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 2 Realtime bus Tracker
Volg lijn 2 (Brugge Kinepolis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 2 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 2, in Belgique.
2 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- R75 - Etterbeek - Overijse - Ottenburg - Waver/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 32B - Leuven-Aarschot-Herselt-Olen-Herentals/ Dienstregeling
- 361 - Zottegem - Sint-Antelinks - Aspelare - Ninove/ Dienstregeling
- 545 - Ottenburg - St-Agatha-Rode - Huldenberg - Overijse/ Dienstregeling
- 95 - Eeklo-Oosteeklo-Bassevelde-Assenede-Zelzate/ Dienstregeling
- 633 - Linter - Hakendover - Tienen/ Dienstregeling
- N8 - Bierbeek - Leuven - Bertem/ Dienstregeling
- 296 - Lummen - Genenbos - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 21 - Hasselt - Alken - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 580 - Schoolbus Tienen - Meldert/ Dienstregeling
- GF3 - GF Feestbus 3 naar Lovendegem - Zomergem/ Dienstregeling
- 85 - Antw L.O. - Beveren - Vrasene - Moerbeke Waas/ Dienstregeling
- 485 - Snelbus Leuven - Lubbeek - Tienen/ Dienstregeling
- 140 - Hoboken Polderstad - UZA - Mortsel - Wijnegem/ Dienstregeling
- 625 - Pamel - Liedekerke - Essene/ Dienstregeling
- 537 - Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven/ Dienstregeling
- 703 - Brugge-Loppem-Zedelgem-Aartrijke-Koekelare-Leke/ Dienstregeling
- 65 - Oudenaarde - Melden - Berchem - Ruien - Avelgem/ Dienstregeling
- 6 - Hasselt Station - Heilig Hart - Gevangenis/ Dienstregeling