קו 2
דחי←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 2 (דחי←עפולה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר דחי ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דחי←עפולה (29 תחנות)
כפר דחי
שכונה מערבית
שכונה דרומית
מסגד
שכונה צפונית
דחי/יציאה
שדרות קונטיקט/החסידה
שדרות קונטיקט/חוחית
עליית הנוער/שד. קונטיקט
עליית הנוער/יגאל כהן
עליית הנוער/צופית
הנרייטה סולד/עליית הנוער
הנרייטה סאלד/יאנוש קורצ'אק
הנרייטה סאלד/אבן גבירול
פארק גבעת המורה
אבן גבירול/סמילנסקי
אבן גבירול/הנביאים
אבן גבירול/קוממיות
יצחק רבין/דוד אלעזר
שדרות יצחק רבין/שופרסל
בית חולים העמק
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
הספרייה העירונית/יצחק רבין
מד''א/ההסתדרות
מכבי אש/חטיבה תשע
היכל התרבות/חטיבה תשע
הנשיא וייצמן/כיכר העצמאות
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:05 בשלישי, רביעי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:35 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו דחי←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דחי←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (דחי←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דחי←עפולה (דחי←עפולה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 23:55 | 20 |
ב׳ | 05:05 - 23:35 | 30 |
ג׳ | 00:05 - 23:35 | 30 |
ד׳ | 00:05 - 23:55 | 20 |
ה׳ | 04:55 - 23:55 | 20 |
ו׳ | 04:55 - 16:35 | 20 |
ש׳ | 20:55 - 23:55 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ כפר דחי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (דחי←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (דחי←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
2 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 2 היא כפר דחי והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 2 (דחי←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (דחי←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 84 - גולני/המגינים-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 746 - מעלה הזיתים-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 855 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 95 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->צומת אלומות-אלומות-10/ לוח זמנים
- 16 - קיבוץ כפר רופין-כפר רופין<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים