20 Lijn
Antwerpen Cuperus
De Lijn
De Lijn 20 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 20 (Antwerpen Cuperus) heeft in totaal 7 haltes. Het beginpunt is Antwerpen Roosevelt Perron B6 en het eindpunt is Antwerpen Cuperus.
Kies een van onderstaande bus 20 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Antwerpen Cuperus (7 haltes)
Antwerpen Roosevelt Perron B6
Antwerpen Centraal Station Perron 11
Antwerpen Lange Kievitstraat
Antwerpen Mercatorstraat
Antwerpen Lamorinièrestraat
Antwerpen Zurenborgstraat
Antwerpen Cuperus
20 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 20?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 20 om 00:43
Hoe laat vertrekt de laatste bus 20?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 20 om 18:22..
Wanneer komt bus 20 aan?
Wanneer komt de Antwerpen Cuperus Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Antwerpen Cuperus Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 20 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 20 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 20 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 20 bus station te bekijken.
Bus 20 dienstregeling
20 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:43 - 18:22
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:43 - 18:22 | 520 - 539 |
di. | 00:43 - 18:22 | 520 - 539 |
wo. | 00:43 - 18:22 | 210 |
do. | 00:43 - 20:00 | 1157 |
vr. | 00:43 - 18:22 | 520 - 539 |
za. | 00:43 - 20:00 | 1157 |
zo. | 00:44 - 20:00 | 1156 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 20 (van Antwerpen Roosevelt Perron B6), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 20 (Antwerpen Cuperus) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
20 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 20 (Antwerpen Cuperus) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
20 (De Lijn)
De eerste stop van de 20 bus-route is Antwerpen Roosevelt Perron B6 en de laatste halte is Antwerpen Cuperus. 20 (Antwerpen Cuperus) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 20 heeft 7 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 5 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 20 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 20 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 20 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 20 (Antwerpen Cuperus) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 20 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 20, in Belgique.
20 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 807 - Overpelt - Neerpelt - Bree/ Dienstregeling
- 109 - Genk - Zutendaal - Bilzen - Tongeren/ Dienstregeling
- 359 - Lummen - Schaffen - Diest/ Dienstregeling
- 11 - Geel station - Geel Thomas More/ Dienstregeling
- 265 - Gruitrode - Tongerlo - Kinrooi - Maaseik/ Dienstregeling
- 682 - Ronse/Renaix-De Klijpe-Kwarem-Berchem-Ruien-Avelg/ Dienstregeling
- 8 - Bierbeek Centrum - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 12A - Achtendr.-P+R Oostakker-Korenm.-Drongen-Leerne/ Dienstregeling
- 237 - Gent Sint-Pieters-Heusden-Wetteren-Dendermonde/ Dienstregeling
- 91 - Berchem Station - Mortsel - Waarloos/ Dienstregeling
- 60 - Oostende-Luchthaven-Nieuwpoort-Koksijde-Veurne/ Dienstregeling
- 781 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat/ Dienstregeling
- 103 - Marktbus Ternat/ Dienstregeling
- 328 - Tessenderlo - Paal - Beringen/ Dienstregeling
- 51 - Oostende-Gistel-Westkerke-Eernegem-Torhout/ Dienstregeling
- N9 - Leuven - Ottenburg/ Dienstregeling
- 507 - St.-Lambrechts-Herk-Alken-Stevoort-Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- R53 - Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove/ Dienstregeling
- 7 - Oostende - Steensedijk/ Dienstregeling
- 4 - Kiewit - Hasselt Station - Alken/ Dienstregeling