23 Lijn
Zelhem
Arriva
Arriva 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Zelhem) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Doetinchem, Station en het eindpunt is Zelhem, Schildersoord.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zelhem (11 haltes)
Doetinchem, Station
Doetinchem, Gemeentehuis
Doetinchem, Raadhuisstraat
Doetinchem, Graafschap College
Doetinchem, Klompenfabriek
Doetinchem, Burg. Kehrerstraat
Doetinchem, Eduard Schilderinkstraat
Doetinchem, Zelhemseweg
Zelhem, Stikkenweg
Zelhem, Markt
Zelhem, Schildersoord
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op zondag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 23 om 19:17
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 23 om 23:17..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Zelhem Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zelhem Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 23 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 23 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:17 - 23:17
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 20:17 - 23:17 | 60 |
di. | 20:17 - 23:17 | 60 |
wo. | 20:17 - 23:17 | 60 |
do. | 19:17 - 23:17 | 60 |
vr. | 19:17 - 23:17 | 60 |
za. | 19:17 - 23:17 | 60 |
zo. | 19:17 - 23:17 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Doetinchem, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Zelhem) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
23 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 23 (Zelhem) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
23 (Arriva)
De eerste stop van de 23 bus-route is Doetinchem, Station en de laatste halte is Zelhem, Schildersoord. 23 (Zelhem) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 23 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 23 (Zelhem) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 23, in Netherlands.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 647 - Gulpen via Simpelveld - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 7372 - Wetsens - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 8901 - Loënga - Sneek, Busstation/ Dienstregeling
- 7751 - Wyns - Leeuwarden Station/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Roermond | Herten - Station/ Dienstregeling
- 667 - Kerkdriel - Zaltbommel/ Dienstregeling
- 51 - Vorden - Doetinchem/ Dienstregeling
- 6171 - Smalle Ee - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- STOPBUS I.P.V. TREIN - Stopbus i.p.v. trein Bad Nieuweschans <-> Leer (Ostfriesl)/ Dienstregeling
- 7221 - Waaxens - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6101 - Suwâld - Swarteweisein/ Dienstregeling
- 7132 - Jislum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 78 - Baarlo - Grashoek/ Dienstregeling
- 74 - Enschede - Doetinchem/ Dienstregeling
- 49 - Zaltbommel - Brakel/ Dienstregeling
- 8331 - Eagum - Grou Station/ Dienstregeling
- 9391 - Molkwerum Hellingstrjitte - Koudum Molkwerum/ Dienstregeling
- 7371 - Wetsens - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 267 - Hedel - Zaltbommel/ Dienstregeling
- 7104 - Lichtaard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling