286 Lijn
Mechelen Station Perron 17
De Lijn
De Lijn 286 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 286 (Mechelen Station Perron 17) heeft in totaal 38 haltes. Het beginpunt is Boom Rms 1 en het eindpunt is Mechelen Station Perron 17.
Kies een van onderstaande bus 286 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mechelen Station Perron 17 (38 haltes)
Boom Rms 1
Boom Rms 2
Boom G. Gezellestraat
Boom Conscienceplein
Boom Advokaatstraat
Boom Station Perron 2
Boom Vrijheidstraat
Boom E. Vanderveldestraat (Frans De Schutterlaan)
Boom Markt
Willebroek Klein Willebroek
Willebroek Brico
Willebroek Hoeikensstraat
Willebroek Turfsteeg
Willebroek Stapelplaats
Willebroek Vaartstraat
Willebroek Veert
Willebroek Station
Willebroek Bibliotheek
Willebroek Van Landeghemplein
Willebroek Spaarzaamheidstraat
Blaasveld Kerk
Blaasveld Hinxelaar
Blaasveld Station
Blaasveld Heihoek
Heffen Nuffelstraat
Heffen Raaienblokstraat
Heffen Centrum
Mechelen Mechelbaan
Mechelen Leestsesteenweg
Mechelen Transportzone E19
Mechelen Landweg
Mechelen Boetestraat
Mechelen Polderstraat
Mechelen Adegempoort
Mechelen Korte Pennincstraat
Mechelen Brusselpoort
Mechelen Oude Brusselsestraat
Mechelen Station Perron 17
286 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 286?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 286 om 05:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 286?
Op zondag gaat de laatste bus 286 om 22:15..
Wanneer komt bus 286 aan?
Wanneer komt de Mechelen Station Perron 17 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mechelen Station Perron 17 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 286 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 286 bus station te bekijken.
Bus 286 dienstregeling
286 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:23 - 23:03
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:23 - 23:03 | 15 - 68 |
di. | 05:23 - 23:03 | 15 - 68 |
wo. | 05:23 - 23:03 | 15 - 67 |
do. | 05:23 - 23:03 | 15 - 68 |
vr. | 05:23 - 23:03 | 15 - 68 |
za. | 06:24 - 22:24 | 60 - 80 |
zo. | 08:15 - 22:15 | 120 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 286 (van Boom Rms 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 286 (Mechelen Station Perron 17) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
286 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 286 (Mechelen Station Perron 17) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
286 (De Lijn)
De eerste stop van de 286 bus-route is Boom Rms 1 en de laatste halte is Mechelen Station Perron 17. 286 (Mechelen Station Perron 17) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 286 heeft 38 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 286 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 286 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 286 Realtime bus Tracker
Volg lijn 286 (Mechelen Station Perron 17) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 286 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 286, in Belgique.
286 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 79 - Leuven - Sint-Joris-Weert - Waver/ Dienstregeling
- 269 - Maaseik - Bree - Peer - Hechtel - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 20B - Hasselt - Bilzen - Lanaken/ Dienstregeling
- 54 - Aalst - Hofstade - Berlare - Lokeren/ Dienstregeling
- 613 - Marktbus Goetsenhoven - Tienen/ Dienstregeling
- 451 - Poppel - Weelde Stenenbrug - Turnhout/ Dienstregeling
- GF6 - GF Feestbus 6 naar Destelbergen - Wetteren/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 272 - Brussel - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling
- 806 - Opglabbeek - Nieuwe Kempen - Campus Bret - Genk/ Dienstregeling
- 50 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Eeklo-Maldegem-Brugge/ Dienstregeling
- 479 - Brugge - Lissewege - Zwankendamme - Zeebrugge/ Dienstregeling
- GF3 - GF Feestbus 3 naar Lovendegem - Zomergem/ Dienstregeling
- 91 - Zaventem Luchthaven-Kortenberg-Everberg-Leuven/ Dienstregeling
- 354 - Beringen-Mijn - Lummen/ Dienstregeling
- 561 - Schoolbus Oplinter - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 216 - Asse-Mollem-Kobbegem-Bekkerzeel-Zellik Moleken/ Dienstregeling
- 395 - Vreren - Nerem - Sluizen - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 312 - Genk - Zwartberg/ Dienstregeling
- 455 - Arendonk - Zondereigen via Stenenbrug/ Dienstregeling