3 Lijn
Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis
De Lijn
De Lijn 3 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 3 (Brugge Station Perron A2) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Sint-Kruis Kerk (Boogschutterslaan) en het eindpunt is Brugge Station Perron A2.
Bus 3 vertrekt volgende week eens per dag om 20:13 en rijdt op: elke dag.
Kies een van onderstaande bus 3 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Brugge Station Perron A2 (19 haltes)
Sint-Kruis Kerk (Boogschutterslaan)
Sint-Kruis Brieversweg
Sint-Kruis Doornhut
Sint-Kruis Bachten Beukenbos
Sint-Kruis Markgraaf
Sint-Kruis Raadsheren
Sint-Kruis Poortersstraat
Sint-Kruis Puienbroek
Sint-Kruis Beukenlaan
Sint-Kruis Ter Lo
Sint-Kruis Paalbos
Assebroek Zuiderakker
Assebroek Vossenslag
Assebroek Onze-Lieve-Vrouwecollege
Sint-Kruis Speelpleinlaan
Assebroek Sport Vlaanderen
Brugge Gentpoort (Ring)
Brugge Katelijnepoort (Ring)
Brugge Station Perron A2
3 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 3?
Op zondag rijdt de eerste bus 3 om 20:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 3?
Op zondag gaat de laatste bus 3 om 20:03..
Wanneer komt bus 3 aan?
Wanneer komt de Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 3 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 3 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 3 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 3 bus station te bekijken.
Bus 3 dienstregeling
3 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 20:13
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 20:13 | Enkel vertrek |
di. | 20:13 | Enkel vertrek |
wo. | 20:13 | Enkel vertrek |
do. | 20:13 | Enkel vertrek |
vr. | 20:13 | Enkel vertrek |
za. | 20:12 | Enkel vertrek |
zo. | 20:03 | Enkel vertrek |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 3 (van Sint-Kruis Kerk (Boogschutterslaan)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 3 (Brugge Station Perron A2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
3 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 3 (Brugge Station Perron A2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
3 (De Lijn)
De eerste stop van de 3 bus-route is Sint-Kruis Kerk (Boogschutterslaan) en de laatste halte is Brugge Station Perron A2. 3 (Brugge Station Perron A2) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 3 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 3 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 3 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 3 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 3 (Brugge Station Perron A2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 3 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 3, in Belgique.
3 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 504 - Sint-Truiden Station - Hasp-O Stadsrand/ Dienstregeling
- 657 - Landen - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 565 - Schoolbus Kortenaken - Waanrode - Halen - HerkdeSt/ Dienstregeling
- 622 - Oetingen - Vollezele - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 924 - Bettincourt-Rukkelingen-Loon-Heers-Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 212 - Turnhout - Gierle - Tielen - Lichtaart - Herentals/ Dienstregeling
- 436 - Loenhout - Brecht/ Dienstregeling
- 409 - Herentals - Malle/ Dienstregeling
- 252 - Aalst-Erpe-Vlekkem-Borsbeke-Hillegem-Zottegem/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 712 - Ieper - Kemmel - Mesen - Le Bizet/ Dienstregeling
- 429 - Brugge Station - Spermalie/ Dienstregeling
- 277 - Stokkem - Meeswijk - Eisden - As - Genk/ Dienstregeling
- 485 - Snelbus Leuven - Lubbeek - Tienen/ Dienstregeling
- 58 - Oudenaarde - Petegem - Wortegem - Waregem/ Dienstregeling
- 83 - Deinze - Kruishoutem - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 38 - Hasselt - Kortessem - Borgloon - Heers/ Dienstregeling
- 543 - Menen Station - Menen Industrielaan/ Dienstregeling
- 4 - Herent - Leuven - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- 470 - Turnhout - Retie - Dessel - Mol/ Dienstregeling