3
3 - Emblem Grimmarastraat Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lier Station Perron 9 | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 | 20:05 | 22:05 |
Lier Baron Opsomerlaan | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 | 20:05 | 22:05 |
Lier Dungelhoeff | 08:06 | 10:06 | 12:06 | 14:06 | 16:06 | 18:06 | 20:06 | 22:06 |
Lier Heilig Hartziekenhuis | 08:07 | 10:06 | 12:06 | 14:06 | 16:07 | 18:07 | 20:06 | 22:06 |
Lier Markt | - | - | - | - | 16:08 | 18:08 | 20:07 | 22:07 |
Lier Zimmerplein Markthalte | 08:08 | 10:08 | 12:08 | 14:08 | - | - | - | - |
Lier Leopold Iii-Laan | 08:09 | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:09 | 18:09 | 20:08 | 22:08 |
Lier Molenstraat | 08:11 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:11 | 18:11 | 20:09 | 22:09 |
Lier Veemarkt Perron 5 | 08:12 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:12 | 18:12 | 20:10 | 22:10 |
Lier Maasfortbaan | 08:13 | 10:12 | 12:12 | 14:12 | 16:13 | 18:13 | 20:11 | 22:11 |
Lier Marnixdreef | 08:15 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:16 | 18:16 | 20:13 | 22:13 |
Lier Beatrijslaan | 08:17 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:18 | 18:18 | 20:15 | 22:14 |
Lier Kriekenstraat | 08:19 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:19 | 18:19 | 20:16 | 22:15 |
Lier Bist | 08:20 | 10:18 | 12:18 | 14:18 | 16:21 | 18:21 | 20:17 | 22:16 |
Kessel Wilgenlaan | 08:21 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:22 | 18:22 | 20:18 | 22:17 |
Kessel Esdoornlaan | 08:23 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:23 | 18:23 | 20:19 | 22:18 |
Kessel Emblemsesteenweg | 08:24 | 10:21 | 12:21 | 14:21 | 16:24 | 18:24 | 20:20 | 22:19 |
Emblem Grimmarastraat | 08:27 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:27 | 18:27 | 20:22 | 22:21 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lier Station Perron 9 | 06:05 | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:15 | 18:31 | 20:31 |
Lier Baron Opsomerlaan | 06:05 | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:15 | 18:31 | 20:31 |
Lier Dungelhoeff | 06:06 | 08:11 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 16:16 | 18:32 | 20:32 |
Lier Heilig Hartziekenhuis | 06:06 | 08:12 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 16:17 | 18:33 | 20:32 |
Lier Markt | 06:07 | 08:13 | 10:12 | 12:12 | 14:12 | 16:18 | 18:34 | 20:33 |
Lier Leopold Iii-Laan | 06:08 | 08:14 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 16:19 | 18:35 | 20:34 |
Lier Molenstraat | 06:09 | 08:16 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:21 | 18:37 | 20:35 |
Lier Veemarkt Perron 5 | 06:10 | 08:17 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:22 | 18:38 | 20:36 |
Lier Maasfortbaan | 06:11 | 08:18 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:23 | 18:39 | 20:37 |
Lier Marnixdreef | 06:13 | 08:21 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:26 | 18:42 | 20:39 |
Lier Beatrijslaan | 06:15 | 08:23 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:28 | 18:44 | 20:41 |
Lier Kriekenstraat | 06:16 | 08:24 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:29 | 18:45 | 20:42 |
Lier Bist | 06:17 | 08:26 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:31 | 18:47 | 20:43 |
Kessel Wilgenlaan | 06:18 | 08:27 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:32 | 18:48 | 20:44 |
Kessel Esdoornlaan | 06:19 | 08:28 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:33 | 18:49 | 20:45 |
Kessel Emblemsesteenweg | 06:20 | 08:29 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | 16:34 | 18:50 | 20:46 |
Emblem Grimmarastraat | 06:22 | 08:32 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:37 | 18:53 | 20:48 |
De Lijn Bus dienstregeling - 3 (Emblem Grimmarastraat)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 3, Emblem Grimmarastraat, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Lier Station Perron 9 station naar Emblem Grimmarastraat station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.