3 Lijn
Station Centrum - Batavia Stad
EBS
EBS 3 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 3 (Station Centrum) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Lelystad, Batavia Stad en het eindpunt is Lelystad, Station Centrum.
Kies een van onderstaande bus 3 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Station Centrum (10 haltes)
Lelystad, Batavia Stad
Lelystad, Bataviahaven
Lelystad, Reygersbeek
Lelystad, Boeierbrug
Lelystad, Kempenaarbrug
Lelystad, Karveelbrug
Lelystad, Rotondebrug
Lelystad, Centrumbrug
Lelystad, Agora
Lelystad, Station Centrum
3 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 3?
Op zondag rijdt de eerste bus 3 om 00:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 3?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 3 om 23:33..
Wanneer komt bus 3 aan?
Wanneer komt de Station Centrum - Batavia Stad Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Station Centrum - Batavia Stad Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 3 (Station Centrum) bus tarief?
Het Station Centrum - Batavia Stad (Station Centrum) bus tarief is €1.05 - €1.72.
Is er een 3 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 3 bus station te bekijken.
Bus 3 dienstregeling
3 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:26 - 23:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:33 - 23:33 | 30 - 60 |
di. | 05:26 - 23:33 | 30 - 37 |
wo. | 05:26 - 23:33 | 30 - 37 |
do. | 05:26 - 23:33 | 30 - 37 |
vr. | 05:26 - 23:33 | 30 - 37 |
za. | 07:33 - 23:33 | 30 - 60 |
zo. | 00:03 - 23:33 | 30 - 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 3 (van Lelystad, Batavia Stad), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 3 (Station Centrum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
3 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 3 (Station Centrum) ligt tussen €1.05 en €1.72. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
3 (EBS)
De eerste stop van de 3 bus-route is Lelystad, Batavia Stad en de laatste halte is Lelystad, Station Centrum. 3 (Station Centrum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 3 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 12 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 3 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 3 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 3 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 3 (Station Centrum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 3 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 3, in Netherlands.
3 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 456 - Assendelft - Zaandam/ Dienstregeling
- 5 - Westerholte - Station/ Dienstregeling
- 652 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 403 - Rockanje - Oostvoorne - Brielle - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 165 - Deventer - Raalte/ Dienstregeling
- 133 - Maasland - Maasland Viaduct/ Dienstregeling
- 141 - Kampen - Urk/ Dienstregeling
- 404 - Rockanje - Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 17 - Kerschoten - Stadhoudersmolen/ Dienstregeling
- 598 - Bruinehaar - Hardenberg/ Dienstregeling
- 143 - Lelystad - Kampen/ Dienstregeling
- 272 - Amsterdam Slotervaart via Sloterdijk - Purmerend/ Dienstregeling
- 60 - Stadsdienst Delft | Station - Nootdorp/ Dienstregeling
- 70 - Stadsdienst Zoetermeer | Centrum West - Noordhove/ Dienstregeling
- 33 - Delft - Maassluis/ Dienstregeling
- 4 - Station Centrum - Lelycentre/ Dienstregeling
- 64 - Zaandijk - Zaandam Kogerveld/ Dienstregeling
- 103 - Purmerend - De Purmer - Monnickendam/ Dienstregeling
- 34 - Monster - Naaldwijk - Maassluis/ Dienstregeling
- 281 - Metro Centrum via De Elementen - Metro Centrum