316 Lijn
Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven
De Lijn
De Lijn 316 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 316 (Leuven Station Perron 1) heeft in totaal 50 haltes. Het beginpunt is Sint-Lambrechts-Woluwe Kraainem Metro en het eindpunt is Leuven Station Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 316 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leuven Station Perron 1 (50 haltes)
Sint-Lambrechts-Woluwe Kraainem Metro
Kraainem Kon.Astridlaan
Kraainem Kapellelaan
Kraainem Hebronlaan
Kraainem Vredeplein
Kraainem Lenaerts
Sterrebeek J.F.Kennedylaan
Sterrebeek Reigerslaan
Sterrebeek Zeenstraat
Sterrebeek L.Nantierlaan
Sterrebeek Zavelstraat
Sterrebeek Oud Station
Sterrebeek Vossemlaan
Tervuren Moorsel Begraafplaats
Tervuren Moorsel Kerk
Tervuren Moorsel Watertoren
Tervuren Moorsel Weidelaan
Tervuren Moorsel Waalse Baan
Tervuren Vier Winden
Tervuren Vier Winden
Vossem Stationsstraat
Vossem Oud Station
Vossem Pastorieplein
Vossem Voerhoek
Vossem Flosstraat
Leefdaal Heggestraat
Leefdaal Bronstraat
Leefdaal Centrum
Leefdaal Kerk
Leefdaal Veiling
Leefdaal Biesstraat
Leefdaal Kuiperberg
Leefdaal Vanhoofstraat
Bertem Voer
Bertem Koppelstraat
Bertem Oud Station
Bertem Vanhaerenstraat
Bertem Alsemberg
Heverlee Bremstraat
Heverlee Sociaal Hogeschool
Heverlee Berg Tabor
Heverlee Egenhovenweg
Leuven Tervuursepoort
Leuven Sint-Jacobsplein
Leuven Sint-Rafaelkliniek
Leuven De Bruul
Leuven Dirk Boutslaan
Leuven Rector De Somerplein Perron A
Leuven J.Stasstraat
Leuven Station Perron 1
316 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 316?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 316 om 06:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 316?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 316 om 21:10..
Wanneer komt bus 316 aan?
Wanneer komt de Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 316 (Leuven Station Perron 1) bus tarief?
Het Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven Leuven Station Perron 1) bus tarief is ongeveer €2.50.
Rijdt De Lijn's 316 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 316 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 316 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 316 bus station te bekijken.
Bus 316 dienstregeling
316 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:10 - 21:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:10 - 21:10 | 30 - 60 |
di. | 06:10 - 21:10 | 30 - 60 |
wo. | 06:10 - 21:10 | 30 - 60 |
do. | 07:10 - 22:10 | 60 |
vr. | 06:10 - 21:10 | 30 - 60 |
za. | 07:10 - 22:10 | 60 |
zo. | 07:10 - 22:10 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 316 (van Sint-Lambrechts-Woluwe Kraainem Metro), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 316 (Leuven Station Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
316 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 316 (Leuven Station Perron 1) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
316 (De Lijn)
De eerste stop van de 316 bus-route is Sint-Lambrechts-Woluwe Kraainem Metro en de laatste halte is Leuven Station Perron 1. 316 (Leuven Station Perron 1) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 316 heeft 50 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 72 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 316 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 316 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 316 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 316 (Leuven Station Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 316 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 316, in Belgique.
316 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 848 - Nijlen - Bouwel - Herentals/ Dienstregeling
- 87 - Antwerpen L.O. - Burcht - P+R Melsele/ Dienstregeling
- 76 - De Pinte - Gent - Lochristi - Wachtebeke/ Dienstregeling
- 12 - Hasselt - Genk/ Dienstregeling
- 600 - Meersel-Dreef - Hoogstraten - Antwerpen/ Dienstregeling
- 7 - Bierbeek Centrum - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 86 - Deinze - Nevele - Bellem/ Dienstregeling
- 708 - Zandvliet - Stabroek - scholen Ekeren/ Dienstregeling
- 191 - Snelbus Rumst - Kontich - Antwerpen/ Dienstregeling
- 554 - Schoolbus Evere - Sterrebeek - Tervuren/ Dienstregeling
- 1 - Ronse/Renaix Scheldekouter - Station - AZ Glorieux/ Dienstregeling
- 803 - Genk - Opglabbeek Bewel/ Dienstregeling
- 556 - Lier station - Herderin - Duffel - Waarloos/ Dienstregeling
- 79 - Oostakker - Desteldonk - Wachtebeke - Zelzate/ Dienstregeling
- 881 - Aalter - Ruiselede - Wingene/ Dienstregeling
- 17 - UZA - Centraal Station - Brouwersvliet/ Dienstregeling
- 180 - Groenplaats - Aartselaar/ Dienstregeling
- 927 - Jeuk - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 164 - Leerbeek - Heikruis - Halle/ Dienstregeling
- 430 - Hoogstraten - Turnhout - Reusel/ Dienstregeling