33 Lijn
Dansaert
STIB
STIB 33 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 33 (Dansaert) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Louise / Louiza en het eindpunt is Dansaert.
Kies een van onderstaande bus 33 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dansaert (9 haltes)
Louise / Louiza
Poelaert
Petit Sablon / Kleine Zavel
Grand Sablon / Grote Zavel
Grand-Place / Grote Markt
Bourse / Beurs
Saint-Géry / Sint-Gorik
Bourse
Dansaert
33 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 33?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 33 om 07:30
Hoe laat vertrekt de laatste bus 33?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 33 om 23:32..
Wanneer komt bus 33 aan?
Wanneer komt de Dansaert Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Dansaert Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 33 (Dansaert) bus tarief?
Het Dansaert Dansaert) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 33 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 33 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 33 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 33 bus station te bekijken.
Bus 33 dienstregeling
33 bus route is actief op zondag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:30 - 23:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:30 - 23:32 | 20 |
di. | 07:30 - 23:32 | 20 |
wo. | 07:30 - 23:32 | 20 |
do. | 07:30 - 23:32 | 20 |
vr. | 07:30 - 23:32 | 20 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | 07:30 - 23:32 | 20 - 21 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 33 (van Louise / Louiza), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 33 (Dansaert) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
33 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 33 (Dansaert) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
33 (STIB)
De eerste stop van de 33 bus-route is Louise / Louiza en de laatste halte is Dansaert. 33 (Dansaert) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 33 heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 11 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 33 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 33 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 33 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 33 (Dansaert) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 33 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 33, in Belgique.
33 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- T82 - Gare De Berchem - Drogenbos/ Dienstregeling
- 79 - Kraainem - Schuman/ Dienstregeling
- 28 - Brabanconne - Konkel/ Dienstregeling
- 50 - Gare Du Midi - Lot Station/ Dienstregeling
- 66 - Gare Centrale - Peage/ Dienstregeling
- N10 - Gare Centrale - Fort-jaco/ Dienstregeling
- 63 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- 48 - Anneessens - Decroly/ Dienstregeling
- N11 - Gare Centrale - Homborch/ Dienstregeling
- 17 - Beaulieu - Heiligenborre/ Dienstregeling
- 64 - Porte De Namur - Bordet Station/ Dienstregeling
- 34 - Porte De Namur - Sainte-anne/ Dienstregeling
- 78 - Humanite - Gare Du Midi/ Dienstregeling
- 83 - Gare De Berchem - Val Maria/ Dienstregeling
- 43 - Observatoire - Vivier D'oie/ Dienstregeling
- 36 - Maelbeek - Konkel/ Dienstregeling
- 38 - Gare Centrale - Heros/ Dienstregeling
- 56 - Schuman - Buda/ Dienstregeling
- N18 - Gare Centrale - Heysel/ Dienstregeling
- 72 - Ulb - Adeps/ Dienstregeling