365A Lijn
Bruxelles - Jumet (Madeleine)
TEC Charleroi
TEC Charleroi 365A bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) heeft in totaal 51 haltes. Het beginpunt is Waterloo Eglise en het eindpunt is Jumet Madeleine.
Bus 365A vertrekt volgende week eens per dag om 07:06 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 365A haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Waterloo Eglise→Jumet Madeleine (51 haltes)
Waterloo Eglise
Waterloo Petit Paris
Waterloo Fond Vandenbosch
Waterloo Joli-Bois
Waterloo Les Ecoles
Waterloo Mont-Saint-Jean (Ch. De Charleroi)
Waterloo Monument Gordon
Plancenoit Fond Pauquet
Plancenoit Belle Alliance
Plancenoit Châlet Napoléon
Plancenoit Solarium
Plancenoit Maison du Roi
Genappe Dernier Qg
Genappe Ferme Des Passavants
Glabais Gras Fromage
Glabais Brasserie
Genappe Chaussée De Bruxelles
Genappe Place De L'Empereur
Genappe Eglise (Rue De Bruxelles)
Genappe Rue Joseph Berger
Genappe Gare
Genappe La Bastide
Baisy-Thy Staca
Baisy-Thy Chemin Sainte-Anne
Baisy-Thy Dernier Patard
Baisy-Thy Stock Américain
Baisy-Thy Chemin du Pontail
Baisy-Thy Quatre Bras
Baisy-Thy Ferme Gémioncourt
Frasnes-Lez-Gosselies La Coquinette
Frasnes-Lez-Gosselies Pierpont
Frasnes-Lez-Gosselies Gare
Frasnes-Lez-Gosselies Monument
Frasnes-Lez-Gosselies Sentier De L'Empereur
Frasnes-Lez-Gosselies Faubourg
Frasnes-Lez-Gosselies Grand Champ
Mellet Pont-À-Migneloux
Mellet Chaussée De Wayaux
Mellet Hameau
Gosselies Nouvelle Route
Gosselies Robesse
Gosselies Avenue Des Etats-Unis
Gosselies Grand Pièrsoû
Gosselies Faubourg De Bruxelles
Gosselies Bruyerre
Gosselies Rue Des Fabriques
Gosselies Calvaire
Gosselies Place Des Martyrs
Gosselies Rue De L'Observatoire
Jumet Carrosse
Jumet Madeleine
365A FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 365A?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 365A om 07:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 365A?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 365A om 07:06..
Wanneer komt bus 365A aan?
Wanneer komt de Bruxelles - Jumet (Madeleine) bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bruxelles - Jumet (Madeleine) bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) bus tarief?
Het Bruxelles - Jumet (Madeleine) Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) bus tarief is ongeveer €5.00.
Is er een 365A bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 365A bus station te bekijken.
Bus 365A dienstregeling
365A bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:06
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:06 | Enkel vertrek |
di. | 07:06 | Enkel vertrek |
wo. | 07:06 | Enkel vertrek |
do. | 07:06 | Enkel vertrek |
vr. | 07:06 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 365A (van Waterloo Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
365A lijn bus tarief
De ritprijs voor TEC Charleroi 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) is ongeveer €5.00. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van TEC Charleroi, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van TEC Charleroi.
365A (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 365A bus-route is Waterloo Eglise en de laatste halte is Jumet Madeleine. 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 365A heeft 51 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 59 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 365A bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 365A bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 365A Realtime bus Tracker
Volg lijn 365A (Waterloo Eglise→Jumet Madeleine) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 365A bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 365A, in Belgique.
365A - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 365A - Baisy-Thy Staca→Bruxelles Midi / Dienstregeling
- 365A - Genappe Eglise (Rue De Bruxelles)→Jumet Madeleine / Dienstregeling
- 365A - Bruxelles Midi→Jumet Madeleine / Dienstregeling
- 365A - Jumet Madeleine→Bruxelles Midi / Dienstregeling
- 365A - Bruxelles Midi→Charleroi Gare Centrale - Quai 05 / Dienstregeling
- 365A - Jumet Madeleine→Genappe Eglise (Rue De Bruxelles) / Dienstregeling
TEC Charleroi in Belgique
- 61 - Jumet (Madeleine) - Trazegnies (Sentier Madame)/ Dienstregeling
- 163 - Fleurus - Ransart - Gosselies/ Dienstregeling
- RBUS - Walcourt - Froidchapelle/ Dienstregeling
- 68 - Gare Centrale - Zoning Jumet - Gosselies/ Dienstregeling
- 91 - Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle/ Dienstregeling
- MCOU - Marché de Courcelles (Spécial) (43-83)/ Dienstregeling
- 132C - Walcourt - Froidchapelle - Chimay/ Dienstregeling
- 35 - Gare Centrale - Farciennes (L'Ysle Marais)/ Dienstregeling
- M3AB - Gosselies Faubourg de Bruxelles - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 19 - Gerpinnes - Nalinnes - Gare Centrale/ Dienstregeling
- CITY - City bus Charleroi Ville Haute - Ville Basse/ Dienstregeling
- 51 - Luttre (SNCB) - Monceau-sur-Sambre (Moulin)/ Dienstregeling
- 14 - Gare Centrale - Bouffioulx - Gilly (Gazomètre)/ Dienstregeling
- 64 - Gosselies - Pont-à-Celles - Obaix - Buzet - Rêves/ Dienstregeling
- E110 - Express Beaumont - Mons/ Dienstregeling
- 194 - Thuin - Ragnies - Biercée - Thuin/ Dienstregeling
- 17 - Fleurus - Wanfercée-Baulet - Gilly - Châtelet/ Dienstregeling
- 41 - Charleroi - Courcelles - Gosselies - Jumet/ Dienstregeling
- V2 - Charleroi Gare Centrale - Abbaye d'Aulne/ Dienstregeling
- 70 - Montigny-le-Tilleul (Vésale) - Gare Centrale/ Dienstregeling