396 Lijn
Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 396 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 396 (Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Gemmenich Place Peckham en het eindpunt is Kelmis B.B.L. (Fischenich).
Bus 396 vertrekt volgende week eens per dag om 12:14 en rijdt op: woensdag, zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 396 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich) (17 haltes)
Gemmenich Place Peckham
Gemmenich La Forge
Gemmenich Sentier Des Cendres
Gemmenich Maison Vyghen
Gemmenich Maria Hilf
Moresnet Chapelle
Moresnet Garage
Moresnet Buschhausen Pont
Kelmis Brandenhövel
Kelmis Soufflet
Kelmis Sportzentrum
Kelmis Gemeinschaftsschule
Kelmis Neustrasse
Kelmis Krickelstein
Kelmis Bruch
Kelmis Sadar
Kelmis B.B.L. (Fischenich)
396 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 396?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 396 om 07:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 396?
Op zaterdag gaat de laatste bus 396 om 07:15..
Wanneer komt bus 396 aan?
Wanneer komt de Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 396 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 396 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 396 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 396 bus station te bekijken.
Bus 396 dienstregeling
396 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 12:14
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 12:14 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 07:15 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 396 (van Gemmenich Place Peckham), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 396 (Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
396 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 396 (Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
396 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 396 bus-route is Gemmenich Place Peckham en de laatste halte is Kelmis B.B.L. (Fischenich). 396 (Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)) is operationeel op woensdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 396 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 396 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 396 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 396 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 396 (Gemmenich Place Peckham→Kelmis B.B.L. (Fischenich)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 396 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 396, in Belgique.
396 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Hergenrath Bahnhof / Dienstregeling
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Hergenrath Kirche / Dienstregeling
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Kelmis B.B.L. (Knauf) / Dienstregeling
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Kelmis Soufflet / Dienstregeling
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Lontzen Mühlenweg / Dienstregeling
- 396 - Eupen Bushof - Quai E→Vaals Busstation / Dienstregeling
- 396 - Eupen R.S.I.→Eupen Bushof - Quai E / Dienstregeling
- 396 - Hergenrath Kirche→Walhorn Schule / Dienstregeling
- 396 - Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Eupen Bushof - Quai E / Dienstregeling
- 396 - Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Eupen R.S.I. / Dienstregeling
- 396 - Kelmis B.B.L. (Knauf)→Vaals Busstation / Dienstregeling
- 396 - Kelmis Soufflet→Eupen R.S.I. / Dienstregeling
- 396 - Lontzen Mühlenweg→Eupen R.S.I. / Dienstregeling
- 396 - Vaals Busstation→Eupen Bushof - Quai E / Dienstregeling
- 396 - Vaals Busstation→Eupen R.S.I. / Dienstregeling
- 396 - Vaals Busstation→Kelmis B.B.L. (Fischenich) / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 106 - Gd-Rechain - Soiron-Nessonvaux-Olne-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 104 - Proxibus de Juprelle/ Dienstregeling
- 72 - St-Lambert - Citadelle - Fond des Tawes/ Dienstregeling
- E23 - Eupen - Büllingen - St-Vith - Burg-Reuland/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 747 - Kaiserbaracke - Born - St-Vith/ Dienstregeling
- 174 - Liège - Wihogne/ Dienstregeling
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 275 - Oreye - Crisnée - Kemexhe - Xhendremael - Tongeren/ Dienstregeling
- 245 - Waremme - Haneffe - Verlaine/ Dienstregeling
- 745 - Trois-Ponts - Waimes - Büllingen/ Dienstregeling
- 744 - Spa - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 708 - Ningloheid - Thiervaux - Pl. Verte - Andrimont/ Dienstregeling
- 22 - Darchis - St-Nicolas - Pansy - Jemeppe/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 10 - Gare Léopold - Beyne - Fléron - Magnée - Romsée/ Dienstregeling
- 723 - Eupen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 6 - Quai Roosevelt - Herstal - Wandre - Cheratte/ Dienstregeling
- 25 - Darchis - Gros Hêtre - Boncelles/ Dienstregeling