40 Lijn
Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park
De Lijn
De Lijn 40 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 40 (Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Brugge Station Perron C8 en het eindpunt is Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park.
Kies een van onderstaande bus 40 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park (12 haltes)
Brugge Station Perron C8
Brugge 'T Zand Perron A2
Brugge Hoefijzer
Brugge Beenhouwersstraat
Kristus-Koning Keizer Karel
Kristus-Koning Scheepsdalebrug
Sint-Pieters Scheepsdale
Sint-Pieters Tempelhof
Sint-Pieters Kerk
Sint-Pieters Blauwe Poort
Sint-Pieters Blauwe Toren Kolvestraat
Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park
40 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 40?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 40 om 05:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 40?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 40 om 19:33..
Wanneer komt bus 40 aan?
Wanneer komt de Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 40 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 40 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 40 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 40 bus station te bekijken.
Bus 40 dienstregeling
40 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:03 - 19:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:03 - 19:33 | 30 |
di. | 06:03 - 19:33 | 30 |
wo. | 06:03 - 19:33 | 30 |
do. | 06:03 - 19:33 | 30 |
vr. | 06:03 - 19:33 | 30 |
za. | 05:48 - 19:33 | 30 |
zo. | 12:03 - 19:33 | 30 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 40 (van Brugge Station Perron C8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 40 (Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
40 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 40 (Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
40 (De Lijn)
De eerste stop van de 40 bus-route is Brugge Station Perron C8 en de laatste halte is Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park. 40 (Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 40 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 40 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 40 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 40 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 40 (Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 40 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 40, in Belgique.
40 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 275 - Opoeteren - As - Genk/ Dienstregeling
- 562 - Schoolbus Waasmont - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 821 - Antw L.O. - Beveren - Westakkers - St-Niklaas/ Dienstregeling
- 25 - Puurs - Hingene - Bornem - Sint-Amands/ Dienstregeling
- 65 - Kapellen Vredeburgh - Merksem Zwaantjeslei/ Dienstregeling
- 416 - Sneldienst Antwerpen-Turnhout via Wechelderzande/ Dienstregeling
- 356 - Diest - Zelem - Lummen - Genenbos - Heusden/ Dienstregeling
- 239 - Snelbus Gent Sint-Pieters-Melle-Kwatrecht Mar/ Dienstregeling
- 380 - Geel - Dessel - Retie - Arendonk/Oud-Turnhout/ Dienstregeling
- 154 - Leopoldsburg - Oostham - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 601 - St Job Kristus Koning - Antwerpen/ Dienstregeling
- 571 - Lier - Berlaar Heikant - Putte - Lier/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 826 - Achel - Hamont College/ Dienstregeling
- 799 - Vreren - Tongeren/ Dienstregeling
- X19 - Snelbus Hasselt - Neerpelt/ Dienstregeling
- 297 - Heppen - Beringen - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 461 - Genk Station - Boxberg Don Bosco/ Dienstregeling
- 882 - Doomkerke De Zande- Aalter/ Dienstregeling