401 Lijn
Vielsalm - St.Vith - Manderfeld - Losheimergraben
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 401 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Sankt Vith An Den Linden en het eindpunt is Hinderhausen Kirche.
Bus 401 vertrekt volgende week eens per dag om 11:50 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 401 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche (11 haltes)
Sankt Vith An Den Linden
Sankt Vith Vielsalmer Strasse
Sankt Vith Rodter Strasse
Sankt Vith Cafe Gilson
Rodt Hundheim
Rodt Nr. 28
Rodt Kirche
Rodt Hinderhausener Strasse
Rodt Neundorfer Strasse
Hinderhausen Friedhof
Hinderhausen Kirche
401 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 401?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 401 om 11:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 401?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 401 om 11:50..
Wanneer komt bus 401 aan?
Wanneer komt de Vielsalm - St.Vith - Manderfeld - Losheimergraben bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Vielsalm - St.Vith - Manderfeld - Losheimergraben bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 401 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 401 bus station te bekijken.
Bus 401 dienstregeling
401 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 11:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 11:50 | Enkel vertrek |
di. | 11:50 | Enkel vertrek |
wo. | 11:50 | Enkel vertrek |
do. | 11:50 | Enkel vertrek |
vr. | 11:50 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 401 (van Sankt Vith An Den Linden), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
401 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
401 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 401 bus-route is Sankt Vith An Den Linden en de laatste halte is Hinderhausen Kirche. 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 401 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 12 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 401 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 401 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 401 Realtime bus Tracker
Volg lijn 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 401 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 401, in Belgique.
401 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 401 - Berterath Cafe Henkes→Sankt Vith An Den Linden / Dienstregeling
- 401 - Sankt Vith An Den Linden→Berterath Cafe Henkes / Dienstregeling
- 401 - Sankt Vith An Den Linden→Vielsalm Route De La Gare / Dienstregeling
- 401 - Vielsalm Route De La Gare→Sankt Vith An Den Linden / Dienstregeling
- 401 - Manderfeld Post→Sankt Vith An Den Linden / Dienstregeling
- 401 - Sankt Vith An Den Linden→Manderfeld Post / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 102 - Cit'Huy Bus (Service urbain)/ Dienstregeling
- 238 - Charneux - Herve/ Dienstregeling
- 108 - Mortroux - Julémont-Mortier-Trembleur-Blegny-Herve/ Dienstregeling
- 705 - Stembert - Mangombroux-Harmonie-Ottomont-Andrimont/ Dienstregeling
- 23 - Darchis - Ste-Walburge - Citadelle/ Dienstregeling
- 165 - Aywaille - Hamoir/ Dienstregeling
- 150 - Warnant-Dreye - Villers-le-Bouillet/ Dienstregeling
- 339 - Aubel - Remersdaal - Teuven - SMV/FSM/ Dienstregeling
- 724 - Verviers - Hèvremont - Dolhain - Membach - Eupen/ Dienstregeling
- 83 - Liège - Bierset - Hannut/ Dienstregeling
- 17 - Guillemins - Bressoux - Droixhe - Marché Couvert/ Dienstregeling
- 701 - Renoupré - Harmonie - Ensival - Pepinster/ Dienstregeling
- 105 - Gd-Rechain-Xhendelesse-Olne-Ayeneux-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 284 - Pousset - Remicourt - Oreye - Thys - Crisnée/ Dienstregeling
- 85 - Liège - Bierset - Stockay - Amay - Huy/ Dienstregeling
- 5 - Quai Roosevelt - Herstal - La Préalle/ Dienstregeling
- 64 - Liège - Banneux - Aywaille/ Dienstregeling
- 703 - Ensival - Pl. Verte - Heusy - Jehanster/ Dienstregeling
- 744 - Spa - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 147 - Waremme - Oreye/ Dienstregeling