401 - Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sankt Vith An Den Linden | 11:50 |
Sankt Vith Vielsalmer Strasse | 11:51 |
Sankt Vith Rodter Strasse | 11:52 |
Sankt Vith Cafe Gilson | 11:54 |
Rodt Hundheim | 11:57 |
Rodt Nr. 28 | 11:57 |
Rodt Kirche | 11:58 |
Rodt Hinderhausener Strasse | 11:59 |
Rodt Neundorfer Strasse | 12:00 |
Hinderhausen Friedhof | 12:01 |
Hinderhausen Kirche | 12:02 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 401 (Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 401, Sankt Vith An Den Linden→Hinderhausen Kirche, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sankt Vith An Den Linden station naar Hinderhausen Kirche station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
401 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 401 - Berterath Cafe Henkes→Sankt Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 401 - Sankt Vith An Den Linden→Berterath Cafe Henkes
- Dienstregeling van 401 - Sankt Vith An Den Linden→Vielsalm Route De La Gare
- Dienstregeling van 401 - Vielsalm Route De La Gare→Sankt Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 401 - Manderfeld Post→Sankt Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 401 - Sankt Vith An Den Linden→Manderfeld Post