41 Lijn
Demey
STIB
STIB 41 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 41 (Demey) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Transvaal en het eindpunt is Demey.
Kies een van onderstaande bus 41 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Demey (5 haltes)
Transvaal
Sacré-Coeur / Heilig Har
Schoonejans
Herrmann-Debroux
Demey
41 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 41?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 41 om 00:16
Hoe laat vertrekt de laatste bus 41?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 41 om 23:56..
Wanneer komt bus 41 aan?
Wanneer komt de Demey Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Demey Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 41 (Demey) bus tarief?
Het Demey Demey) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 41 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 41 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 41 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 41 bus station te bekijken.
Bus 41 dienstregeling
41 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:16 - 23:56
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:16 - 23:56 | 20 |
di. | 00:16 - 23:56 | 20 |
wo. | 00:16 - 23:56 | 20 |
do. | 00:16 - 23:56 | 20 |
vr. | 00:16 - 23:56 | 20 |
za. | 00:16 - 23:56 | 20 |
zo. | 00:16 - 23:56 | 20 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 41 (van Transvaal), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 41 (Demey) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
41 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 41 (Demey) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
41 (STIB)
De eerste stop van de 41 bus-route is Transvaal en de laatste halte is Demey. 41 (Demey) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 41 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 3 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 41 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 41 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 41 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 41 (Demey) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 41 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 41, in Belgique.
STIB in Belgique
- 34 - Porte De Namur - Sainte-anne/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- 72 - Ulb - Adeps/ Dienstregeling
- N05 - Gare Centrale - Kraainem/ Dienstregeling
- 61 - Gare Du Nord - Montgomery/ Dienstregeling
- 37 - Albert - Gare De Linkebeek/ Dienstregeling
- 65 - Gare Centrale - Machelen/ Dienstregeling
- 57 - Gare Du Nord - Hopital Militaire/ Dienstregeling
- 75 - Heros - Bon Air/ Dienstregeling
- 47 - Heembeek - Vilvoorde Station/ Dienstregeling
- 80 - Porte De Namur - Haren/ Dienstregeling
- 60 - Ambiorix - Uccle Calevoet/ Dienstregeling
- 12 - Brussels Airport - Brussels City/ Dienstregeling
- 48 - Anneessens - Decroly/ Dienstregeling
- 71 - De Brouckere - Delta/ Dienstregeling
- 66 - Gare Centrale - Peage/ Dienstregeling
- 89 - Westland Shopping - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 17 - Beaulieu - Heiligenborre/ Dienstregeling
- 58 - Vilvoorde Station - Albert Ii/ Dienstregeling
- T82 - Gare De Berchem - Drogenbos/ Dienstregeling