416 Lijn
Kreileroord - Schagen Station
Overal
Overal 416 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 416 (Schagen Magnushof) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Kreileroord, Zuiderkwelweg en het eindpunt is Schagen, Magnushof.
Kies een van onderstaande bus 416 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Schagen Magnushof (22 haltes)
Kreileroord, Zuiderkwelweg
Wieringerwerf, Oosterterp
Wieringerwerf, Verbindingsweg
Wieringerwerf, Ingenieur Ovingestraat
Wieringerwerf, Brinkweg
Wieringerwerf, Ingenieur Krijnstraat
Wieringerwerf, Badweg
Wieringerwerf, Westerterpweg
Slootdorp, Den Oeverseweg
Slootdorp, Prins Bernhardweg
Wieringerwaard, Nieuwesluis
Wieringerwaard, Wapen Van Wieringerwaard
Wieringerwaard, Iepenlaan
Anna Paulowna, Van Ewijckskade
Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis
Anna Paulowna, Geerligslaan
Anna Paulowna, Station
Anna Paulowna, De Ontmoeting
Oudesluis, Sportlaan
Zijpe, Keinsmerbrug
Zijpe, Westfriesedijk
Schagen, Magnushof
416 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 416?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 416 om 13:36
Hoe laat vertrekt de laatste bus 416?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 416 om 14:36..
Wanneer komt bus 416 aan?
Wanneer komt de Kreileroord - Schagen Station bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kreileroord - Schagen Station bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 416 (Schagen Magnushof) bus tarief?
Het Kreileroord - Schagen Station (Schagen Magnushof) bus tarief is €1.36 - €7.14.
Is er een 416 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 416 bus station te bekijken.
Bus 416 dienstregeling
416 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 13:36 - 14:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 13:36 - 14:36 | 60 |
di. | 13:36 - 14:36 | 60 |
wo. | 13:36 - 14:36 | 60 |
do. | 13:36 - 14:36 | 60 |
vr. | 13:36 - 14:36 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Overal bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 416 (van Kreileroord, Zuiderkwelweg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 416 (Schagen Magnushof) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Overal.
416 lijn bus tarief
De ritprijs voor Overal 416 (Schagen Magnushof) ligt tussen €1.36 en €7.14. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Overal, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Overal.
416 (Overal)
De eerste stop van de 416 bus-route is Kreileroord, Zuiderkwelweg en de laatste halte is Schagen, Magnushof. 416 (Schagen Magnushof) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 416 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 50 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Overal, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 416 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 416 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 416 Realtime bus Tracker
Volg lijn 416 (Schagen Magnushof) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 416 bus tracker of een live Overal bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Overal of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Overal en elk bus, inclusief lijn 416, in Netherlands.
Overal in Netherlands
- 652 - Den Helder Station - Schagen Station/ Dienstregeling
- 606 - Alkmaar Station - Bergen Europese School/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Alkmaar | Station - Vroonermeer - Daalmeer/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Alkmaar | Daalmeer - Station - Overdie/ Dienstregeling
- 139 - Hoorn Station - Abbekerk - Opperdoes - Medemblik/ Dienstregeling
- 660 - Alkmaar Station - Alkmaar Hogeschool/ Dienstregeling
- 408 - Heiloo 't Loo - Egmond aan Zee/ Dienstregeling
- 152 - Schagen Station - Callantsoog/ Dienstregeling
- 438 - Enkhuizen - Bovenkarspel - Wervershoof/ Dienstregeling
- 658 - Schagen Station - Anna Paulowna Station/ Dienstregeling
- 409 - Obdam - Ursem - Heerhugowaard/ Dienstregeling
- FLX - Overal Flex Hoorn/ Dienstregeling
- 123 - Alkmaar Station - De Rijp - Alkmaar Station/ Dienstregeling
- 34 - Stadsdienst Den Helder | Station - De Schooten/ Dienstregeling
- 160 - Alkmaar Station - Heerhugowaard/ Dienstregeling
- 250 - Middenmeer - Alkmaar Station/ Dienstregeling
- 650 - Lelystad - Enkhuizen - Wervershoof/ Dienstregeling
- 151 - Alkmaar Station - Petten/ Dienstregeling
- 636 - Aartswoud - Hoogwoud - Hoorn Station/ Dienstregeling