43 Lijn
Bohan Eglise→Chairiere Centre
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 43 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 43 (Bohan Eglise→Chairiere Centre) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Bohan Eglise en het eindpunt is Chairiere Centre.
Bus 43 vertrekt volgende week eens per dag om 06:46 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 43 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bohan Eglise→Chairiere Centre (16 haltes)
Bohan Eglise
Bohan Rue De Membre
Membre Pont
Membre Carrefour
Membre Rue De Vresse
Vresse Police
Laforet Rue Sainte-Agathe 71
Laforet Rue Sainte-Agathe 2
Laforet Eglise
Laforet Eglise
Laforet Rue Sainte-Agathe 2
Laforet Rue Sainte-Agathe 71
Vresse Eglise
Chairiere La Haizette
Chairiere Rue Grande
Chairiere Centre
43 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 43?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 43 om 06:46
Hoe laat vertrekt de laatste bus 43?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 43 om 06:46..
Wanneer komt bus 43 aan?
Wanneer komt de Bohan Eglise→Chairiere Centre bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bohan Eglise→Chairiere Centre bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 43 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 43 bus station te bekijken.
Bus 43 dienstregeling
43 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:46
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:46 | Enkel vertrek |
di. | 06:46 | Enkel vertrek |
wo. | 06:46 | Enkel vertrek |
do. | 06:46 | Enkel vertrek |
vr. | 06:46 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 43 (van Bohan Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 43 (Bohan Eglise→Chairiere Centre) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
43 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 43 (Bohan Eglise→Chairiere Centre) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
43 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 43 bus-route is Bohan Eglise en de laatste halte is Chairiere Centre. 43 (Bohan Eglise→Chairiere Centre) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 43 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 43 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 43 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 43 Realtime bus Tracker
Volg lijn 43 (Bohan Eglise→Chairiere Centre) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 43 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 43, in Belgique.
43 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 43 - Alle Ancien Dépôt Tec→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 / Dienstregeling
- 43 - Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3→Alle Ancien Dépôt Tec / Dienstregeling
- 43 - Bohan Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 / Dienstregeling
- 43 - Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3→Bohan Eglise / Dienstregeling
- 43 - Chairiere Centre→Bohan Eglise / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- 64 - Namur - Biesme/ Dienstregeling
- 37 - Florenville - Muno - Bouillon/ Dienstregeling
- 19 - Virton - Arlon/ Dienstregeling
- 137D - Gerpinnes - Laneffe/ Dienstregeling
- 66 - Namur - Gesves - Ciney/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 91 - Boucle Urbaine de Waha/ Dienstregeling
- 741 - Arlon - Hondelange - Athus/ Dienstregeling
- 166A - Jemelle - Lavaux-Sainte-Anne/ Dienstregeling
- 33 - Marbehan - Tintigny - Virton/ Dienstregeling
- 52 - Dinant - Herbuchenne/ Dienstregeling
- 30 - Namur - Bois-de-Villers/ Dienstregeling
- 7 - Namur (Gare) - Bouge (Sainte-Rita)/ Dienstregeling
- 61 - Florennes - Mettet / Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- E78 - Bastogne - Marloie - Marche - Namur/ Dienstregeling
- 22 - Florenville - Arlon/ Dienstregeling
- E86 - Namur - Couvin/ Dienstregeling
- 29 - Heinstert - Arlon/ Dienstregeling
- 13/3 - La Roche - Warizy - La Roche/ Dienstregeling