8
8 - Libramont Gare - Quai 2→Bouillon Pont De Germauchamps Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Libramont Gare - Quai 2 | 12:22 |
Libramont Rue De Presseux 16 | 12:23 |
Libramont I.S.J. Bonance | 12:25 |
Libramont I.C.A. | 12:27 |
Libramont Rue De La Scierie | 12:27 |
Libramont Sodelux | 12:27 |
Libramont Rue Des Alliés | 12:28 |
Libramont Rue du Village | 12:29 |
Libramont Maison Communale | 12:30 |
Libramont Rue du Monument | 12:31 |
Libramont Outigros | 12:31 |
Libramont Police | 12:32 |
Libramont Le Blancheau | 12:33 |
Recogne Carrefour | 12:34 |
Neuvillers Hydro-Pièces | 12:36 |
Bertrix Corettes | 12:43 |
Bertrix Rue De Palichamps | 12:44 |
Bertrix Dépôt Mernier | 12:45 |
Bertrix Ind | 12:46 |
Bertrix Grand Place | 12:47 |
Bertrix Rue De Renaumont | 12:47 |
Bertrix Rue De La Fontinelle | 12:47 |
Bertrix Rue De La Fèche 8 | 12:48 |
Bertrix Rue De La Fèche 44 | 12:49 |
La Flèche | 12:50 |
Fays-Les-Veneurs Pont N89 | 12:54 |
Plainevaux 4 Bras | 12:57 |
Menuchenet Carrefour | 12:59 |
Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 | 13:01 |
Bellevaux Ferme | 13:03 |
Bellevaux Eglise | 13:05 |
Bellevaux Route De Noirefontaine | 13:06 |
Noirefontaine Rue De La Haige 50 | 13:09 |
Noirefontaine Rue De La Haige 24 | 13:09 |
Noirefontaine Eglise | 13:10 |
Noirefontaine Ecole | 13:10 |
Noirefontaine Gare | 13:11 |
Noirefontaine Route De Curfoz | 13:11 |
Noirefontaine Route De Bouillon | 13:12 |
Curfoz Dépôt Poncin Clébant | 13:13 |
Bouillon Maroc | 13:15 |
Bouillon Rue De L'Ange Gardien | 13:17 |
Bouillon Quai du Rempart | 13:18 |
Bouillon Auberge D'Alsace | 13:18 |
Bouillon Rue Des Bains | 13:19 |
Bouillon Faubourg De France | 13:19 |
Bouillon Perimino | 13:20 |
Bouillon Rue De Germauchamps | 13:20 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Libramont Gare - Quai 2 | 16:28 |
Libramont Sodelux | 16:28 |
Libramont Rue Des Alliés | 16:29 |
Libramont Rue du Village | 16:30 |
Libramont Maison Communale | 16:31 |
Libramont Rue du Monument | 16:32 |
Libramont Outigros | 16:32 |
Libramont Police | 16:33 |
Libramont Le Blancheau | 16:34 |
Recogne Carrefour | 16:35 |
Neuvillers Hydro-Pièces | 16:37 |
Bertrix Ind | 16:45 |
Bertrix Grand Place | 16:47 |
Fays-Les-Veneurs Pont N89 | 16:54 |
Plainevaux 4 Bras | 16:57 |
Menuchenet Carrefour | 16:59 |
Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 | 17:01 |
Bellevaux Ferme | 17:03 |
Bellevaux Eglise | 17:05 |
Bellevaux Route De Noirefontaine | 17:06 |
Noirefontaine Rue De La Haige 50 | 17:09 |
Noirefontaine Rue De La Haige 24 | 17:09 |
Noirefontaine Eglise | 17:10 |
Noirefontaine Ecole | 17:10 |
Noirefontaine Gare | 17:11 |
Noirefontaine Route De Curfoz | 17:11 |
Noirefontaine Route De Bouillon | 17:12 |
Curfoz Dépôt Poncin Clébant | 17:13 |
Bouillon Maroc | 17:15 |
Bouillon Rue De L'Ange Gardien | 17:17 |
Bouillon Quai du Rempart | 17:18 |
Bouillon Auberge D'Alsace | 17:18 |
Bouillon Rue Des Bains | 17:19 |
Bouillon Faubourg De France | 17:19 |
Bouillon Perimino | 17:20 |
Bouillon Rue De Germauchamps | 17:20 |
Bouillon Cités Germauchamps | 17:21 |
Bouillon Pont De Germauchamps | 17:22 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 8 (Libramont Gare - Quai 2→Bouillon Pont De Germauchamps)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 8, Libramont Gare - Quai 2→Bouillon Pont De Germauchamps, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Libramont Gare - Quai 2 station naar Bouillon Pont De Germauchamps station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
8 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 8 - Libramont Gare - Quai 2→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 1
- Dienstregeling van 8 - Bouillon Pont De Germauchamps→Libramont Clinique
- Dienstregeling van 8 - Menuchenet Dépôt Tec - Quai 1→Libramont Gare - Quai 2
- Dienstregeling van 8 - Menuchenet Dépôt Tec - Quai 1→Bouillon Pont De Germauchamps
- Dienstregeling van 8 - Bouillon Pont De Germauchamps→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3
- Dienstregeling van 8 - Libramont Clinique→Bouillon Pont De Germauchamps
- Dienstregeling van 8 - Bertrix Grand Place→Libramont Clinique