43 Lijn
Observatoire
STIB
STIB 43 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 43 (Observatoire) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Vivier D'Oie / Diesdelle en het eindpunt is Observatoire / Sterrenwacht.
Kies een van onderstaande bus 43 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Observatoire (35 haltes)
Vivier D'Oie / Diesdelle
Racing
Fort-Jaco
Ronces / Braamstruiken
Van Bever
Prince D'Orange / Prins Van Oranje
Napoléon
Sainte-Alliance / Heilig Verbond
Gui / Marentak
Verrewinkel
Pasteur
Gazelle
Homborch
Cabris / Geitjes
Hospices / Godshuizen
Homborch
Griottes / Noordkrieken
Bigarreaux / Vleeskersen
Bourdon / Horzel
Engeland
Engeland
Uccle Calevoet / Ukkel Kalevoet
Groelstveld
Hellevelt
Groelstveld
Uccle Calevoet
Jeanne Herreman
Rittweger
Globe
Heros
Statuaires / Beeldhouwers
Zeecrabbe
Houzeau
Houzeau
Observatoire / Sterrenwacht
43 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 43?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 43 om 05:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 43?
Op zondag gaat de laatste bus 43 om 19:52..
Wanneer komt bus 43 aan?
Wanneer komt de Observatoire bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Observatoire bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 43 (Observatoire) bus tarief?
Het Observatoire Observatoire) bus tarief is ongeveer €2.10.
Is er een 43 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 43 bus station te bekijken.
Bus 43 dienstregeling
43 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:50 - 20:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:50 - 20:02 | 11 - 20 |
di. | 05:50 - 20:02 | 11 - 20 |
wo. | 05:50 - 20:02 | 11 - 20 |
do. | 05:50 - 20:02 | 11 - 20 |
vr. | 05:50 - 20:02 | 11 - 20 |
za. | 05:51 - 19:59 | 15 - 20 |
zo. | 05:51 - 19:52 | 20 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 43 (van Vivier D'Oie / Diesdelle), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 43 (Observatoire) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
43 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 43 (Observatoire) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
43 (STIB)
De eerste stop van de 43 bus-route is Vivier D'Oie / Diesdelle en de laatste halte is Observatoire / Sterrenwacht. 43 (Observatoire) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 43 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 43 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 43 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 43 Realtime bus Tracker
Volg lijn 43 (Observatoire) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 43 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 43, in Belgique.
43 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 66 - Gare Centrale - Peage/ Dienstregeling
- 14 - Uz-vub - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 86 - Machtens - Bockstael/ Dienstregeling
- 49 - Gare Du Midi - Simonis/ Dienstregeling
- N16 - Gare Centrale - Gare De Berchem/ Dienstregeling
- 33 - Dansaert - Louise/ Dienstregeling
- 46 - Moortebeek - Wtc-glibert/ Dienstregeling
- 29 - De Brouckere - Hof Ten Berg/ Dienstregeling
- 48 - Anneessens - Decroly/ Dienstregeling
- 65 - Gare Centrale - Machelen/ Dienstregeling
- N06 - Gare Centrale - Musee Du Tram/ Dienstregeling
- 71 - De Brouckere - Delta/ Dienstregeling
- 63 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- 53 - Westland Shopping - Hopital Militaire/ Dienstregeling
- N08 - Gare Centrale - Wiener/ Dienstregeling
- 88 - De Brouckere - Uz-vub/ Dienstregeling
- 45 - Roodebeek - Saint-vincent/ Dienstregeling
- 47 - Heembeek - Vilvoorde Station/ Dienstregeling
- N09 - Gare Centrale - Herrmann-debroux/ Dienstregeling