433 Lijn
Turnhout Warande Perron 1
De Lijn
De Lijn 433 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 433 (Turnhout Warande Perron 1) heeft in totaal 41 haltes. Het beginpunt is Hoogstraten 'T Spijker Perron 4 en het eindpunt is Turnhout Warande Perron 1.
Bus 433 vertrekt volgende week eens per dag om 16:20 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 433 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Turnhout Warande Perron 1 (41 haltes)
Hoogstraten 'T Spijker Perron 4
Hoogstraten K. Boomstraat
Hoogstraten Vito
Hoogstraten Seminarie
Hoogstraten Loenhoutseweg
Hoogstraten Veiling
Hoogstraten Leemputten
Rijkevorsel Achtelsteenweg
Rijkevorsel Rovana
Rijkevorsel Angelicadreef
Rijkevorsel Kleine Gammel
Rijkevorsel Vonderstraat
Rijkevorsel Sint-Luciestraat
Rijkevorsel Kerk
Rijkevorsel Driehoek
Rijkevorsel De Parre
Rijkevorsel Sint-Jozef Brug
Rijkevorsel Sint-Jozef Kerk
Rijkevorsel Hoogstraat
Rijkevorsel Zwartvenstraat
Beerse Blakheide
Beerse Lange Kwikstraat
Beerse Heidestraat
Beerse Den Hout Kerk
Beerse Kapel
Beerse Larenstraat
Beerse Smisstraat
Beerse Dorp
Beerse Gemeentehuis
Beerse Gierleseweg
Beerse Heibergstraat
Vosselaar Dennendreef
Vosselaar Dorp
Vosselaar Bergeneinde
Vosselaar Jagerslaan
Turnhout Galgenbeekweg
Turnhout Lokerenstraat
Turnhout Stelplaats
Turnhout Station Merodelei
Turnhout Zeshoek
Turnhout Warande Perron 1
433 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 433?
Op woensdag rijdt de eerste bus 433 om 12:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 433?
Op woensdag gaat de laatste bus 433 om 12:15..
Wanneer komt bus 433 aan?
Wanneer komt de Turnhout Warande Perron 1 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Turnhout Warande Perron 1 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 433 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 433 bus station te bekijken.
Bus 433 dienstregeling
433 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:20 | Enkel vertrek |
di. | 16:20 | Enkel vertrek |
wo. | 12:15 | Enkel vertrek |
do. | 16:20 | Enkel vertrek |
vr. | 16:20 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 433 (van Hoogstraten 'T Spijker Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 433 (Turnhout Warande Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
433 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 433 (Turnhout Warande Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
433 (De Lijn)
De eerste stop van de 433 bus-route is Hoogstraten 'T Spijker Perron 4 en de laatste halte is Turnhout Warande Perron 1. 433 (Turnhout Warande Perron 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 433 heeft 41 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 68 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 433 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 433 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 433 Realtime bus Tracker
Volg lijn 433 (Turnhout Warande Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 433 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 433, in Belgique.
433 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 46 - Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem/ Dienstregeling
- 232 - Sint-Truiden - Wellen - Overrepen - Tongeren/ Dienstregeling
- 821 - Antw L.O. - Beveren - Westakkers - St-Niklaas/ Dienstregeling
- 70B - Brugge-Loppem-Zedelgem-Veldegem-Torhout/ Dienstregeling
- 61 - Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen/ Dienstregeling
- 544 - Herentals - Olen - Westerlo - Tongelsbos/ Dienstregeling
- 329 - Aarschot-Herselt-Blauberg-Westerlo-Oevel-Geel/ Dienstregeling
- 503 - Wilrijk Centrum - Terbekehof/ Dienstregeling
- 570 - schoolbus St.Ulriks-Kapelle-Schepdaal - Dilbeek/ Dienstregeling
- 20A - Hasselt - Bilzen - Maastricht/ Dienstregeling
- 471 - Snelbus Brussel Noord - Keiberg - Zaventem/ Dienstregeling
- 462 - Zonhoven - Boxberg Don Bosco - Genk Station/ Dienstregeling
- 66 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 22 - UZA - Valaar - Groenplaats/ Dienstregeling
- 243 - Kontich - Hove - Boechout - Broechem/ Dienstregeling
- 457 - Turnhout - Weelde - Baarle - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 80 - Aalst - Ede - Mere - Aaigem - Heldergem/ Dienstregeling
- 527 - Hasselt - Kuringen - Schimpen - Stevoort/ Dienstregeling
- 12B - Oostakker-P+R Oostakker-Korenm.-Drongen Varend/ Dienstregeling