433 - Turnhout Markt Perron 3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Rijkevorsel Kerk | 07:22 |
Rijkevorsel Driehoek | 07:24 |
Rijkevorsel De Parre | 07:26 |
Rijkevorsel Sint-Jozef Brug | 07:29 |
Rijkevorsel Sint-Jozef Kerk | 07:31 |
Rijkevorsel Hoogstraat | 07:32 |
Rijkevorsel Zwartvenstraat | 07:34 |
Beerse Blakheide | 07:36 |
Beerse Lange Kwikstraat | 07:37 |
Beerse Heidestraat | 07:40 |
Beerse Den Hout Kerk | 07:43 |
Beerse Kapel | 07:44 |
Beerse Larenstraat | 07:45 |
Beerse Smisstraat | 07:47 |
Beerse Dorp | 07:49 |
Beerse Gemeentehuis | 07:50 |
Beerse Gierleseweg | 07:51 |
Beerse Heibergstraat | 07:54 |
Vosselaar Dennendreef | 07:55 |
Vosselaar Dorp | 07:58 |
Vosselaar Bergeneinde | 08:00 |
Vosselaar Jagerslaan | 08:02 |
Turnhout Galgenbeekweg | 08:04 |
Turnhout Lokerenstraat | 08:06 |
Turnhout Stelplaats | 08:08 |
Turnhout Station Merodelei | 08:09 |
Turnhout Zeshoek | 08:10 |
Turnhout Markt Perron 3 | 08:12 |
De Lijn bus dienstregeling - 433 (Turnhout Markt Perron 3)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 433, Turnhout Markt Perron 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Rijkevorsel Kerk station naar Turnhout Markt Perron 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.