קו 434
חיפה←טבריה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 434 (חיפה←טבריה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 434 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טבריה (42 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
מסעף קיבוץ אפק
צומת סומך
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף יפתחאל
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 79
מחלף המוביל/לצפון
מחלף הושעיה
צומת ערב אל היב
מחלף אזור תעשיה ציפורית
צומת בית רימון
מחלף טורען
צומת מחנה שמשון
מחלף גולני/לכיוון מזרח
צומת גבעת אבני
פארק תעשיה קדמת
צומת פוריה
צומת מצפה
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 434
מתי מתחיל לפעול קו 434?
קו 434 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 434 מפסיק לעבוד?
קו 434 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 434?
כדי לראות מתי קו חיפה←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 434 (חיפה←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טבריה (חיפה←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 434 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 434 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 434 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 434
קו האוטובוס 434, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:50 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ב׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ג׳ | 11:10 - 20:20 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ה׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ו׳ | 07:40 - 13:40 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל434 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 434 (חיפה←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 434
תעריף הנסיעה ב434 (חיפה←טבריה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
434 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 434 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 434 (חיפה←טבריה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 434. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 434.
מעקב אחר קו האוטובוס 434 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 434 (חיפה←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 434 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 434 ב-ישראל
434 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 845 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->וינוגרד/זווין-ירושלים-29/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים