448 Lijn
Brecht -Wuustwezel - Essen
De Lijn
De Lijn 448 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 448 (Brecht Biest) heeft in totaal 42 haltes. Het beginpunt is Essen College en het eindpunt is Brecht Biest.
Bus 448 vertrekt volgende week eens per dag om 16:15 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 448 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Brecht Biest (42 haltes)
Essen College
Essen Heemhuis
Essen Station
Essen Station
Essen Kloosterstraat
Essen Bibliotheek
Essen Atheneum
Essen Sint-Jozef
Essen Mariaberg
Essen Gemeentehuis
Essen Spijker
Essen Rijkmakerslaan
Nieuwmoer Grens Essen
Nieuwmoer Boentbosch
Nieuwmoer Kapel
Nieuwmoer Dorpplaats
Nieuwmoer Holleweg
Nieuwmoer Darm
Nieuwmoer Zilverhoekstraat
Essen Zilverhoekhoeve
Achterbroek Huis Maes
Achterbroek Handelaar
Achterbroek Leyterstraat
Achterbroek Duffelaarstraat
Wuustwezel Zuymoeren
Wuustwezel Witgoorsebaan
Wuustwezel Sint-Godelievestraat
Wuustwezel Sint Willebrordusstraat
Wuustwezel Dorp
Wuustwezel G. Gezellelaan
Wuustwezel Voetbalplein
Wuustwezel Stelplaats
Loenhout Donkweg
Loenhout Stwg. Neerven
Loenhout Bareelstraat
Loenhout Kerk
Loenhout Begraafplaats
Loenhout Weehagenweg
Brecht Sint-Lenaartsebaan
Brecht Oude Veldstraat
Brecht Wemersweg
Brecht Biest
448 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 448?
Op woensdag rijdt de eerste bus 448 om 12:23
Hoe laat vertrekt de laatste bus 448?
Op woensdag gaat de laatste bus 448 om 13:05..
Wanneer komt bus 448 aan?
Wanneer komt de Brecht -Wuustwezel - Essen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brecht -Wuustwezel - Essen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 448 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 448 bus station te bekijken.
Bus 448 dienstregeling
448 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:15 | Enkel vertrek |
di. | 16:15 | Enkel vertrek |
wo. | 12:23 - 13:05 | 42 |
do. | 16:15 | Enkel vertrek |
vr. | 16:15 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 448 (van Essen College), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 448 (Brecht Biest) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
448 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 448 (Brecht Biest) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
448 (De Lijn)
De eerste stop van de 448 bus-route is Essen College en de laatste halte is Brecht Biest. 448 (Brecht Biest) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 448 heeft 42 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 64 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 448 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 448 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 448 Realtime bus Tracker
Volg lijn 448 (Brecht Biest) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 448 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 448, in Belgique.
448 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 85 - Avondlijn Oostende - Stene Dorp/ Dienstregeling
- 71 - Ieper-Kemmel-Mesen-Nieuwkerke-Loker-Poperinge/ Dienstregeling
- 136 - Groot-bijgaarden - Diesdelle - Alsemberg/ Dienstregeling
- 440 - Oostmalle - Brecht/ Dienstregeling
- 182 - Groenplaats - Aartselaar - Boom/ Dienstregeling
- 781 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat/ Dienstregeling
- 560 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Beukheuvel - Lier/ Dienstregeling
- 168 - Bree - Bocholt Biotechnicum/ Dienstregeling
- 4 - Herent - Leuven - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- 880 - Kruibeke - Beveren/ Dienstregeling
- 1 - WSC - Vitaz - Station - Tuinlaan - WSC/ Dienstregeling
- 661 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 269 - Dendermonde - Lippelo - Puurs - Boom/ Dienstregeling
- 8 - Bierbeek Centrum - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 851 - Waregem - Anzegem - Avelgem - Spiere - Kooigem/ Dienstregeling
- X18 - Snelbus Hasselt - Lommel/ Dienstregeling
- 534 - Heist - Keerbergen scholen/ Dienstregeling
- 121 - Dendermonde - Lebbeke - Buggenhout - Opdorp/ Dienstregeling