456 Lijn
Den Haag Leyenburg - Naaldwijk - Schiedam
EBS
EBS 456 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 456 (Naaldwijk) heeft in totaal 3 haltes. Het beginpunt is Maasland, Viaduct en het eindpunt is Naaldwijk, Busstation.
Bus 456 vertrekt volgende week eens per dag om 00:31 en rijdt op: elke dag.
Kies een van onderstaande bus 456 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Naaldwijk (3 haltes)
Maasland, Viaduct
Naaldwijk, Pijle Tuinen
Naaldwijk, Busstation
456 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 456?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 456 om 00:31
Hoe laat vertrekt de laatste bus 456?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 456 om 00:31..
Wanneer komt bus 456 aan?
Wanneer komt de Den Haag Leyenburg - Naaldwijk - Schiedam Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Den Haag Leyenburg - Naaldwijk - Schiedam Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 456 (Naaldwijk) bus tarief?
Het Den Haag Leyenburg - Naaldwijk - Schiedam (Naaldwijk) bus tarief is €1.10 - €2.37.
Is er een 456 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 456 bus station te bekijken.
Bus 456 dienstregeling
456 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:31
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:31 | Enkel vertrek |
di. | 00:31 | Enkel vertrek |
wo. | 00:31 | Enkel vertrek |
do. | 00:31 | Enkel vertrek |
vr. | 00:31 | Enkel vertrek |
za. | 00:31 | Enkel vertrek |
zo. | 00:31 | Enkel vertrek |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 456 (van Maasland, Viaduct), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 456 (Naaldwijk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
456 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 456 (Naaldwijk) ligt tussen €1.10 en €2.37. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
456 (EBS)
De eerste stop van de 456 bus-route is Maasland, Viaduct en de laatste halte is Naaldwijk, Busstation. 456 (Naaldwijk) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 456 heeft 3 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 456 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 456 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 456 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 456 (Naaldwijk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 456 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 456, in Netherlands.
456 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 2 - Holtenbroek - Station/ Dienstregeling
- 518 - Lemelerveld - Raalte/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 84 - Stadsdienst Spijkenisse | Maaswijk - Metro Centrum/ Dienstregeling
- 281 - Metro Centrum - De Elementen/ Dienstregeling
- 416 - De Rijp - Westbeemster - Zuidoostbeemster - Purmerend/ Dienstregeling
- 9 - Station - Deltion Campus/ Dienstregeling
- 5 - Westerholte - Station/ Dienstregeling
- 590 - Nieuw-Heeten - Deventer/ Dienstregeling
- 824 - Rotterdam - Schiedam - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 685 - Nunspeet - Kampen SG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 394 - Amsterdam Noorderpark - Zaandam/ Dienstregeling
- 51 - Delft - Rijswijk - Den Haag/ Dienstregeling
- 6 - Colmschate Zuid - Station/ Dienstregeling
- 1 - De Vijfhoek - Station/ Dienstregeling
- 650 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 602 - Epe - Zwolle Deltion Campus/ Dienstregeling
- 69 - Zaandam via Wormerveer - Krommenie/ Dienstregeling
- 687 - Nijkerk - Barneveld/ Dienstregeling