459 Lijn
Lanaken Sparrendal - Lanaken CC
De Lijn
De Lijn 459 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 459 (Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Lanaken Cultureel Centrum en het eindpunt is Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat.
Bus 459 vertrekt volgende week eens per dag om 08:09 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 459 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat (5 haltes)
Lanaken Cultureel Centrum
Lanaken Gemeentehuis
Lanaken Atheneum Alicebourg
Lanaken Wijngaardstraat
Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat
459 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 459?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 459 om 08:09
Hoe laat vertrekt de laatste bus 459?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 459 om 08:09..
Wanneer komt bus 459 aan?
Wanneer komt de Lanaken Sparrendal - Lanaken CC Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lanaken Sparrendal - Lanaken CC Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 459 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 459 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 459 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 459 bus station te bekijken.
Bus 459 dienstregeling
459 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:09
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:09 | Enkel vertrek |
di. | 08:09 | Enkel vertrek |
wo. | 08:09 | Enkel vertrek |
do. | 08:09 | Enkel vertrek |
vr. | 08:09 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 459 (van Lanaken Cultureel Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 459 (Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
459 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 459 (Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
459 (De Lijn)
De eerste stop van de 459 bus-route is Lanaken Cultureel Centrum en de laatste halte is Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat. 459 (Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 459 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 7 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 459 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 459 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 459 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 459 (Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 459 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 459, in Belgique.
459 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 448 - Brecht -Wuustwezel - Essen/ Dienstregeling
- 219 - Poederlee - Lichtaart - Herentals - Vorselaar/ Dienstregeling
- 716 - Zingem-Lozer-Nazareth-Zevergem-Gent Sint-Pieters/ Dienstregeling
- 34 - (Leerne/De Pinte-)Gent-Destelbergen-Wetteren/ Dienstregeling
- 573 - Schepdaal - Gaasbeek - Vlezenbeek - Halle/ Dienstregeling
- 315 - Kraainem - Tervuren - Leefdaal - Leuven/ Dienstregeling
- 53 - Oostende - Leffinge - Slijpe - Leke - Diksmuide/ Dienstregeling
- 167 - Maaseik - Neeroeteren - Bree/ Dienstregeling
- 528 - Hasselt - Tuilt - Kermt - Stevoort/ Dienstregeling
- 626 - Zussen - Val-Meer - Millen - Tongeren/ Dienstregeling
- 392 - Aarschot - Houwaart - Tielt - Binkom/ Dienstregeling
- 682 - Ronse/Renaix-De Klijpe-Kwarem-Berchem-Ruien-Avelg/ Dienstregeling
- 31 - Aalst - Denderleeuw - Ninove/ Dienstregeling
- 9 - Korbeek-Lo Pimberg - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 640 - Loenhout - Wuustwezel - Brasschaat - Antwerpen/ Dienstregeling
- 3 - Kortrijk Station - Lange Munte/ Dienstregeling
- 580 - Schoolbus Tienen - Meldert/ Dienstregeling
- 1 - Mol - Zilvermeer - Rauw/ Dienstregeling
- 70 - Antwerpen - Hoevenen- Stabroek - Zandvliet/ Dienstregeling
- 286 - Boom - Willebroek -Mechelen/ Dienstregeling