48 Lijn
Decroly
STIB
STIB 48 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 48 (Decroly) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Anneessens en het eindpunt is Decroly.
Kies een van onderstaande bus 48 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Decroly (24 haltes)
Anneessens
Cesar De Paepe
Chapelle / Kapellekerk
Jeu De Balle / Vossenplein
Porte De Hal / Hallepoort
Gare du Midi
Suède / Zweden
Avenue du Roi
Serbie
Rochefort
Laîné
Mont Kemmel / Kemmelberg
Albert
Timmermans
Molière-Longchamp
Altitude 100 / Hoogte 100
Duden
Mystère / Mysterie
Domaine / Domein
Gatti De Gamond
Decroly
Aulne / Elzeboom
Victor Allard
Decroly
48 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 48?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 48 om 00:11
Hoe laat vertrekt de laatste bus 48?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 48 om 23:56..
Wanneer komt bus 48 aan?
Wanneer komt de Decroly Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Decroly Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 48 (Decroly) bus tarief?
Het Decroly Decroly) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 48 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 48 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 48 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 48 bus station te bekijken.
Bus 48 dienstregeling
48 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:11 - 23:56
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:11 - 23:56 | 4 - 15 |
di. | 00:11 - 23:56 | 4 - 15 |
wo. | 00:11 - 23:56 | 4 - 15 |
do. | 00:11 - 23:56 | 4 - 15 |
vr. | 00:11 - 23:56 | 4 - 15 |
za. | 00:11 - 23:56 | 14 - 20 |
zo. | 00:11 - 23:56 | 14 - 17 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 48 (van Anneessens), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 48 (Decroly) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
48 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 48 (Decroly) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
48 (STIB)
De eerste stop van de 48 bus-route is Anneessens en de laatste halte is Decroly. 48 (Decroly) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 48 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 48 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 48 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 48 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 48 (Decroly) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 48 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 48, in Belgique.
48 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 65 - Gare Centrale - Machelen/ Dienstregeling
- 49 - Gare Du Midi - Simonis/ Dienstregeling
- 98 - Jam'in Jette - Gare Centrale
- 41 - Heros - Transvaal/ Dienstregeling
- 33 - Dansaert - Louise/ Dienstregeling
- 13 - Etangs Noirs - Uz-vub/ Dienstregeling
- T82 - Gare De Berchem - Drogenbos/ Dienstregeling
- 37 - Albert - Gare De Linkebeek/ Dienstregeling
- 20 - Hunderenveld - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 42 - Roodebeek - Viaduc E40/ Dienstregeling
- 54 - Trone - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- 72 - Ulb - Adeps/ Dienstregeling
- N12 - Gare Centrale - Stalle P/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- 71 - De Brouckere - Delta/ Dienstregeling
- 88 - De Brouckere - Uz-vub/ Dienstregeling
- N09 - Gare Centrale - Herrmann-debroux/ Dienstregeling
- 73 - Ceria - Gare Du Midi/ Dienstregeling
- T81 - Marius Renard - Montgomery